جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۰:۲۰ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
تنها 60 درصد بلیت قطارهای نوروزی خریداری شده است
۱۰:۲۰ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
اجاره خودرو

تنها 60 درصد بلیت قطارهای نوروزی خریداری شده است

پرشین خودرو: رئیس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی‌ رجا گفت: طرح ویژه سفرهای نوروزی از ۲۴ اسفندماه آغاز شد اما هنوز ظرفیت‌های خالی در تاریخ‌ها، مسیرها و قطارهای مختلف موجود است و تا این لحظه فقط ۶۰ درصد بلیت‌ها خریداری شده است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از فارس، محمدرضا شناسنده بیان کرد: ‌‌از حدود یک میلیون و 200 هزار صندلی ایجادی توسط شرکت رجا برای سفرهای نوروزی تا این لحظه فقط 60 درصد بلیت‌ها خریداری شده و مابقی موجود است.

وی گفت: هموطنان‌ با توزیع سفر خود در بازه زمانی مختلف علاوه بر بهره‌مندی از سفر با قطار، می‌توانند از تخفیفاتی که این شرکت در تاریخ‌ها و مسیرهای مختلف نیز ارائه می‌دهد استفاده کنند.

‌رئیس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی شرکت رجا با اشاره به نشست‌های منظم ستاد نوروزی شرکت حمل و نقل ریلی رجا اظهار داشت: با هماهنگی کامل برای خدمت رسانی مطلوب، در خدمت مسافران ریلی برای سفر با قطارهای این شرکت هستیم.

شناسنده اضافه کرد: مسیر تهران- مشهد از تاریخ 4 فروردین دارای ظرفیت خالی است و از تاریخ دوازدهم فروردین تخفیف مناسب وجود دارد.

وی ادامه داد: مسیر مشهد-تهران نیز در همه روزها دارای ظرفیت خالی است و در سایر مسیرها هم روزهای با تخفیف وجود دارد.

معاون اجرایی رجا افزود: برای نوروز سال جاری حدود یک میلیون و 200 هزار صندلی ظرفیت ایجاد شده است که روزانه 150 قطار ( 73 حرکت بین شهری و 77 حرکت حومه ای) در خدمت مسافران است.

رئیس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی شرکت رجا گفت: هموطنان‌‌ می‌توانند به صورت غیر حضوری (تلفنی 1539، اینترنتی و اپلیکیشنی) یا از طریق نمایندگی‌های مجاز فروش، بلیت قطار را در سراسر کشور تهیه کنند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
قطاربلیتنوروز
نظر بینندگان
!
!
!