شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸
پرشین خودرو
تعمیرگاه مرکزی هیوندای اردیبهشت ماه۹۸ راه اندازی می شود
۰۹:۱۲ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۶
اجاره خودرو
مدیرعامل شرکت بم خودرو:

تعمیرگاه مرکزی هیوندای اردیبهشت ماه۹۸ راه اندازی می شود

پرشین خودرو: تعمیرگاه مرکزی هیوندای از ابتدای اردیبهشت ماه 98 راه اندازی خواهد شد و فعالیت این تعمیرگاه مرکزی می‌تواند کمک شایانی به سرعت و کیفیت خدمات رسانی به محصولات هیوندای کند.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، کامران شاکری مدیرعامل شرکت خدمات و تجارت بم خودرو، با بیان این مطلب گفت: شرکت کرمان موتور با ارائه سه برند متفاوت، سهم زیادی از بازار خودرو کشور را به خود اختصاص داده است و بالطبع خدمات پس از فروش نیز باید همگام با آن گسترش یابد.

وی با اشاره به فعالیت بیش از ۶۵ نمایندگی کشیک نوروزی از ۲۹ اسفندماه جاری تا ۱۷ فروردین ماه ۹۸ گفت: شرکت خدمات و تجارت بم خودرو به عنوان نماینده خدمات پس از فروش محصولات کرمان موتور از هیچ گونه تلاشی برای آرامش خاطر مشتریان دریغ نخواهد کرد.

 

کامران شاکری


شاکری با توجه به اینکه در بخش خدمات امدادی ۱۰۰ پایگاه امداد در سطح کشور مستقر شده است، اظهار داشت: طرح امداد نوروزی کرمان موتور نیز از ۲۷ اسفندماه آغاز شده است و ۱۷ فرودین ماه ۹۸ ادامه دارد.

وی در ادامه گسترده شدن شبکه امداد خودرو، توزیع مناسب سبد قطعات یدکی بین نمایندگیهای کشیک، برنامه‌ریزی برای بازرسی و نظارت در طول ایام تعطیلات و برگزاری دوره‌های آموزشی متعدد در تمامی سطوح خدمات پس از فروش و ... را از جمله اقدامات انجام شده برای کسب رضایت مشتریان دانست.

مدیرعامل شرکت خدمات و تجارت بم خودرو با تأکید دوباره در خصوص عدم استفاده از قطعات بی‌کیفیت در بازار، مشتریان را به مراجعه به نمایندگیهای مجاز کرمان موتور برای تهیه قطعات و لوازم یدکی اصلی دعوت کرد.

شاکری در پایان خاطرنشان کرد که شرکت خدمات و تجارت بم خودرو به رغم تمامی مشکلات موجود، برنامه‌ریزی لازم را در خصوص تأمین قطعات یدکی محصولات کرمان موتور انجام داده تا انشاءالله در سال 98 در این حوزه کمبودی وجود نداشته باشد.

نظر بینندگان
!
!
!