پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۱۲ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۶
تولید خودرو به سقف 4 هزار دستگاه رسیده است
۱۰:۱۲ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۶
اجاره خودرو
نماینده مجلس:

تولید خودرو به سقف 4 هزار دستگاه رسیده است

پرشین خودرو: نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس، گفت: بر اساس گزارش‌های دریافتی تولید خودرو در شرکت‌های سایپا و ایران خودرو به سقف 4 هزار دستگاه رسیده است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از خانه ملت، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی در خصوص نشست امروز (یکشنه 26 اسفندماه) فراکسیون با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: بر اساس گزارش‌های ارائه شده اختیارات وزیر صنعت، معدن و تجارت به روسای سازمان های استانی و ثبت سفارش کالاها تفویض شده همچنین اختیار ستاد ملی تسهیل به ستادهای استانی داده شده است.

مشکل تامین مواد اولیه صنایع فولاد و آلومینیوم سازی برطرف شده است

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آقای رحمانی اعلام کرد که مشکلات موجود در تامین برخی کالاهای اساسی با سیاست‌های ستاد تنظیم بازار قابل حل شدن است، تصریح کرد: مشکل تامین مواد اولیه صنایع فولاد و آلومینیوم سازی به عنوان صنایع مادر در کشور بر طرف شده است.

یک هزار و 800 واحد تعطیل شده در طول سال جاری احیا شده‌اند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بر اساس گزارش‌های دریافتی مشکل تامین لاستیک خودروهای سنگین و پیشگیری از بحران های ناشی از کمبود آن به سرعت برطرف و همچنین یک هزار و 800 واحد تعطیل شده در طول سال جاری با برنامه ریزی وزارت صنعت معدن و تجارت احیا شده‌اند، ادامه داد: کمیته تامین مواد اولیه در ذیل ستاد تسهیل استان‌ها در جهت حفظ و رونق تولید تشکیل شده و همچنین شاهد رشد تولید در صنایع مختلف از جمله رشد ۳۰ درصدی کیف و کفش ، ۱۰ درصدی صنایع غذایی و رشد تولید پوشاک و صنایع سلولزی بوده‌ایم.

 

خودروسازان

 

ترخیص خودروهای دپو شده در گمرک پیگیری می‌شود

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه براساس اعلام وطازت صمت با ابلاغ دستورالعمل جدید التهاب بازار خودرو کاهش یافته و از تضییع حقوق مصرف کنندگان در پیش فروش‌ها جلوگیری شده است، عنوان کرد: ۱۰ برنامه اقتصاد مقاومتی در صنعت خودرو از جمله فروش دارایی های مازاد خودروسازان، اصلاح ساختار مالی گروه های خودروسازی و ترخیص خودروهای دپو شده در گمرک با هماهنگی دستگاه های مرتبط پیگیری می‌شود.


۱۷۰ پروژه داخلی سازی در صنعت خودرو تعریف شده است

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که بر صادرات با اولویت تقویت روابط اقتصادی و صنعتی با کشورهای همسایه از جمله در سفر اخیر به عراق تاکید ویژه صورت گرفته شده، گفت: طی سال جاری۱۷۰ پروژه داخلی سازی در صنعت خودرو که منجر به کاهش ۱۰ درصدی ارزبری در این صنعت در سال 98 می شود تعریف شده است.

تخصیص ۲۱ هزار میلیارد تومان در قالب تسهیلات در سه موضوع طرح های نیمه تمام با اولویت ۶۰ درصد و بازسازی و نوسازی صنایع و سرمایه در گردش پیگیری شده است.
نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه بر اساس گزارش‌های دریافتی تولید خودرو در شرکت‌های سایپا و ایران خودرو به سقف 4هزار دستگاه رسیده است، خاظرنشان کرد: تخصیص ۲۱ هزار میلیارد تومان در قالب تسهیلات در سه موضوع طرح های نیمه تمام با اولویت ۶۰ درصد و بازسازی و نوسازی صنایع و سرمایه در گردش پیگیری شده است./

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!