شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸
پرشین خودرو
دو عیدی شهردار به تهرانی‌ها!
۱۳:۳۱ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۶
اجاره خودرو

دو عیدی شهردار به تهرانی‌ها!

پرشین خودرو: شهردار تهران از افتتاح بخشی از خط 6 مترو در دو هفته‌ پایانی فروردین ماه خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، پیروز حناچی صبح امروز در حاشیه جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه سالی که نکوست از بهارش پیداست، گفت‌: از اواخر سال 97 اوضاع هوای تهران بسیار بهتر شده است و شاهد کاهش آلودگی هوا در تهران بودیم. هر چند که نزولات جوی نیز نقش موثری داشتند، اما اقدامات شهرداری نیز موثر واقع شده است.

وی در مورد عیدی شهرداری تهران به مردم این شهر ، گفت‌: امیدوارم در نیمه دوم فروردین ماه سال آینده بتوانیم خط 6 مترو را افتتاح کنیم.

 

هوای تهران

 

شهردار تهران افزود: تا روز دوشنبه که جلسه هیات دولت است در مورد عیدی مردم تهران صبر کنید تا بتوانیم خبرهای بهتری را بدهیم.

وی در پاسخ به این پرسش که تعدادی از پرونده‌های برج باغ که به تصویب رسید متعلق به شرکت های تعاونی مسکن کارکنان شهرداری بود، خاطر نشان کرد: این پرونده‌ها متعلق به تعاونی کارکنان شهرداری بود که یک شرکت حقوقی مستقل هستند.

حناچی در پایان با اشاره به اینکه قطاری با سرعتی 200 کیلومتر در حال حرکت بوده است و حالا ترمز آن کشیده شده است و قطعا 1000 متر خط ترمز این توقف است، در این باره گفت‌: کمک کنید تا بتوانیم برای حفظ باغات تهران موثر باشیم.

نظر بینندگان
!
!
!