چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۵ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۷
مجوز تردد خودروهای پلاک منطقه آزاد چابهار به سایر شهرها
۱۰:۲۵ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۷
اجاره خودرو

مجوز تردد خودروهای پلاک منطقه آزاد چابهار به سایر شهرها

پرشین خودرو: با موافقت استاندار سیستان و بلوچستان و مصوبه‌ و ابلاغیه ی شورای تأمین استان به پلیس راهور و فرماندهی انتظامی شهرستان های استان، مجوز ویژه‌ی تردد خودروهای پلاک منطقه آزاد چابهار به سایر شهرهای این استان صادر شد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، محسن محمدی معین معاون حمل و نقل و ترانزیت سازمان منطقه آزاد چابهار با اعلام این خبر اظهار کرد: شهروندان و مالکان خودروهای دارای پلاک منطقه آزاد چابهار تا پایان فروردین ماه می توانند با این قبیل خودروها به تمام نقاط استان سیستان و بلوچستان سفر کنند.

 

 

خودرووی با قدردانی و تلاش های استاندار سیستان و بلوچستان، مسئولان استان و شهرستان در خصوص پیگیری و موافقت برای تردد خودروهای پلاک منطقه آزاد چابهار در سطح این استان، خاطرنشان کرد: بسیاری از تجار و فعالان اقتصادی در چابهار سرمایه گذاری هایی انجام داده اند و این اقدام می تواند منجر به سرکشی آنان از خانواده و گردش به مناطق مختلف استان شود.

وی خاطر نشان کرد: صاحبان خودروهای پلاک منطقه آزاد پس از مراجعه به حوزه معاونت حمل و نقل و ترانزیت منطقه آزاد چابهار و تکمیل فرم، انجام تشریفات و مراحل قانونی، مجوز تردد به سطح استان سیستان و بلوچستان را بدون پرداخت هیچ ه‍زینه ای در کمترین زمان دریافت کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!