جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۳۹ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۷
2 جاده در کشور مسدود شد
۱۱:۳۹ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۷
اجاره خودرو

2 جاده در کشور مسدود شد

پرشین خودرو: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی اعلام کرد: دو جاده زهکلوت و جاده فرعی فنوج به رمشک در استان سیستان و بلوچستان به دلیل بارش های اخیر مسدود شد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایرنا، سرهنگ نادر رحمانی افزود: جاده دلگان به زهکلوت در استان سیستان و بلوچستان جنوب به دلیل بارش باران و طغیان رودخانه های محلی تا اطلاع ثانوی مسدود شد.
وی ادامه داد: جاده فرعی فنوج به رمشک در استان سیستان و بلوچستان جنوب به دلیل بارش باران و طغیان رودخانه های محلی تا اطلاع ثانوی مسدود شد.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی با اشاره به وضعیت جوی و ترافیکی امروز، گفت: بارش باران و برف در 14 استان کشور ادامه دارد بر این اساس لازم است هموطنان قبل از تردد در جاده های کشور در جریان آخرین وضعیت جوی و ترافیکی قرار گیرند.
سرهنگ رحمانی افزود: هم اکنون در استان های اردبیل (جاده های اردبیل-سراب و نیر-سراب)، همدان (همدان-ملایر، ملایر-اراک و همدان-اسدآباد)، زنجان (زنجان-طارم)، لرستان (خرم آباد-پل زال و خرم آباد-بروجرد و خرم آباد- بیرانشهر و خرم آباد -نورآباد)، آذربایجان غربی (شاهین دژ-تکاب)، آذربایجان شرقی (اهر-تبریز و بستان آباد-تبریز)، کردستان (دیواندره-سقز، دیواندره-بیجار، دهگلان - سنندج و بانه-سقز)، چهارمحال و بختیاری (کوهرنگ-مسجد سلیمان)، گلستان (توسکستان-شاهرود)، گیلان (اسالم- خلخال)، ارتفاعات استان سمنان و ارتفاعات کرج-چالوس، هراز و فیروزکوه بارش برف گزارش شده است.

 

جاده

 

وی ادامه داد: با توجه به ادامه بارش در استان های برفگیر از روز گذشته هموطنان از سفرهای غیر ضروری اجتناب کرده و در صورت تردد در این مسیرها حتما تجهیزات زمستانه به ویژه زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
وی ادامه داد: در استان های خراسان شمالی، گیلان، مازندران، گلستان (اکثر جاده ها)، خراسان رضوی ( سبزوار-شاهرود و سبزوار-چکنه) و سمنان (آزادشهر-شاهرود) بارش باران گزارش شده است.
رحمانی اضافه کرد: در استان های همدان، زنجان، مازندران، اردبیل و خراسان شمالی (ارتفاعات) مه گرفتگی و کاهش دید گزارش شده است.
وی گفت: آزادراه قزوین به کرج (از پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس) و آزادراه کرج به تهران (از پل فردیس تا پل کلاک و محدوده گرمدره) نیمه سنگین گزارش شده است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
جاده های کشور
نظر بینندگان
!
!
!