دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
نکاتی برای جلوگیری از سرقت در هنگام سفر
۱۵:۳۰ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۷
کرمان 2
جانشین پلیس پیشگیری پایتخت اعلام کرد؛

نکاتی برای جلوگیری از سرقت در هنگام سفر

پرشین خودرو: جانشین پلیس پیشگیری پایتخت نکاتی را برای جلوگیری از سرقت در هنگام سفر به ویژه سفرهای نورزی، عنوان کرد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه، ظهر امروز (دوشنبه ۲۷ اسفندماه) جایگاه اختصاصی امیرکبیر در کیلومتر ۴۰ جاده چالوس - کرج (شهر آسارا) با حضور ابراهیم توسلی، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه البرز و جمعی از مدیران محلی شهر آسارا به منظور سوخت‌رسانی (بنزین معمولی، بنزین سوپر و نفت گاز) به مسافران نوروزی افتتاح شد.


این جایگاه دارای ۲ سکوی عرضه بنزین، یک سکوی عرضه گازوئیل و در مجموع ۲۰ نازل عرضه فرآورده و یک هزار و ۵۰۰ متر فضای رفاهی شامل نمازخانه، سه واحد اقامتی، فروشگاه و ... است که در فضایی به مساحت ۳ هزار مترمکعب ساخته شده است.

 

خودرو

 


شایان ذکر است، مخازن جایگاه امیرکبیر در مجموع دارای ۲۱۰ هزار لیتر ظرفیت است که امکان ذخیره‌سازی ۱۱۰ هزار لیتر بنزین معمولی، ۴۸ هزار لیتر بنزین سوپر و ۴۸ هزار لیتر نفت‌گاز را فراهم کرده است. پیش‌بینی می‌شود از طریق راه‌اندازی آن به طور میانگین روزانه ۳۰ هزار لیتر فرآورده در ایام عادی سال و و روزانه ۷۰ هزار لیتر فرآورده در ایام نوروز و دیگر تعطیلات به مسافران عرضه شود.

جایگاه اختصاصی امیرکبیر که تحت عنوان برند انتخاب با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۶ میلیارد تومان ساخته و راه‌اندازی شده است، نخستین جایگاه از مسیر چالوس به سمت کرج است که با توجه به نبود جایگاه در این محدوده که در مسیر ۱۴ استان کشور قرار دارد، نقشی اساسی در کاهش تراکم دیگر جایگاه‌ها و نیز تکمیل زنجیره سوخت‌رسانی در چهارمین جاده زیبای جهان دارد.

با توجه به سرازیر شدن حجم زیادی از خودرو‌ها به جاده کرج - چالوس شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی پیش از راه‌اندازی این جایگاه با استقرار دو جایگاه سیار سوخت در محوطه جایگاه امیرکبیر نسبت به سوخت رسانی به مسافران به ویژه در ایام تعطیلات اقدام می‌کرد.

نظر بینندگان
!
!
!