دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
داتیس خودرو به وعده اش عمل کرد +عکس
۱۵:۴۴ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۹
کرمان 2
/گزارش خبری/

داتیس خودرو به وعده اش عمل کرد +عکس

پرشین خودرو: شرکت داتیس خودرو به وعده ای که در هفته گذشته به مشتریان خود داده بود عمل نمود و اقدام به پرداخت اصل و سود قرارداد آنها کرد.

به گزارش پرشین خودرو، هفته گذشته محمدرضا علینقی عضو هیات مدیره هلدینگ داتیس در نشست با برخی از مشتریان داتیس خودرو، تصمیمات هیات مدیره این هلدینگ را برای پرداخت مبالغ آنها به اطلاع مشتریان رسانده بود.

براساس این گزارش، روز گذشته 28 اسفندماه، داتیس خودرو در اقدامی درست و پسندیده و طبق جدول زمان بندی شده از سوی هیات مدیره هلدینگ داتیس مبالغ اخذ شده از تعدادی مشتریان به همراه سود تعیین شده در قرارداد آنها را تسویه کرد.

 

مشتریان داتیس خودرو


محمدرضا علینقی در حاشیه این مراسم گفت: به زودی و با توجه به جدول تعیین شده با دیگر مشتریان جلساتی برگزار خواهد شد و با همدلی و کمک مراجع محترم قضایی می توانیم مبالغ دیگر مشتریان را طبق جدول تعیین شده به آنها باز گردانیم.

 در این جلسه یکی از مشتریان داتیس خودرو در دیدار با عضو هیات مدیره هلدینگ داتیس گفت: نباید تحت جوسازی های به وجود آمده توسط برخی از رسانه ها قرار گرفت و با تعامل و فرصت به کارآفرینان جوان می توان به خوبی مشکلات را پشت سر گذاشت.

مشتریان داتیس خودرواز ماه ها پیش صنعت خودرو به دلیل یک تصمیم درست یا غلط دچار چالش های بزرگی شد. بزرگترین این چالش ها عدم تحویل خودرو به مشتریان از سوی شرکت های وارد کننده خودرو و یا گری مارکت ها بود. شرکت داتیس خودرو نیز یکی از شرکت های واردکننده خودرو بود که پس از تصمیمات خلع الساعه از سوی وزارت صنعت دچار یکسری مشکلات شد اما مدیران این شرکت تصمیم گرفتند تا برای حفظ نام برند داتیس و رضایت مشتریان مبالغ اخذ شده از آنها را با سود تعیین شده در قرارداد به مشتریان باز گردانند.

نظر بینندگان
!
!
!