سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۰ | ۱۳۹۱/۰۲/۲۰
عوارض واردات خودرو به اروند نصف شد
۱۲:۰۰ | ۱۳۹۱/۰۲/۲۰
اجاره خودرو

عوارض واردات خودرو به اروند نصف شد

پرشین خودرو: سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند گفت: شهروندان آبادانی و خرمشهری می‌توانند به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر از 3 الی 30 خردادماه از تخفیف 50 درصدی عوارض واردات خودرو به منطقه آزاد اروند برخوردار شوند.

به گزارش «پرشین خودرو»، بهروز حسینی‌فر با اعلام این خبر اظهار كرد: فقط خودروهای نو اجازه ورود و ترخیص را دارند و خودروهای مستعمل پذیرش نخواهند شد.

سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند گفت: عوارض خودروهای مدل سال 2012 برابر با 10 درصد، خودروهای تولید شده در سال 2011 برابر با یازده و نیم درصد و همچنین خودروهای مدل سال 2010 برابر با 13 درصد است. متقاضیان برای برخورداری از این تخفیف باید در این ایام نسبت به ورود خودروی خود به منطقه آزاد اروند از طریق بندر خرمشهر اقدام كنند. این طرح تنها شامل خودروهایی است که در مدت زمان تعیین شده مدارک لازم مالك و خودرو را به گمرک منطقه آزاد اروند ارائه دهند.

به گزارس ایسنا، وی با بیان این كه در حال حاضر 1600 خودرو با پلاك منطقه آزاد اروند در سطح شهرهای آبادان و خرمشهر در حال ترددند، اظهار كرد: از زمان آغاز طرح واردات خودرو به منطقه آزاد اروند تخفیف‌های ویژه عوارض به مناسبت‌های مختلف برای شهروندان آبادانی و خرمشهری اعمال شده است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
منطقه آزاد
نظر بینندگان
...
vote
۰
vote
۱۳۹۳/۰۲/۲۰
رفیق اگه به گذشته آبادان نگاه کنی و ببینی که چه جواهری بوده میفهمی که این حق آبادان که بندر آزاد باشه
seta.niya@yahoo.com
vote
۰
vote
۱۳۹۲/۰۴/۱۶
سلام باباماهم ادم هستیم ماهم زیر توپ وتانک بزرگ شدیم اهواز رابندر ازاد کنید
!
!
!