پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
کنترل قیمت خودرو­ با عادی ­سازی جریان تولید
۱۴:۵۷ | ۱۳۹۸/۰۱/۰۱
اجاره خودرو
تشریح برنامه های سایپا در قالب پیام نوروزی مدیرعامل؛

کنترل قیمت خودرو­ با عادی ­سازی جریان تولید

پرشین خودرو: مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، برنامه های این شرکت جهت افزایش و رونق تولید را در قالب پیام نوروزی خود تشریح کرد.

به گزارش پرشین خودرو، سیدجواد سلیمانی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، به‌مناسبت فرارسیدن سال نو، در پیامی نوروزی این ایام را به همه هموطنان تبریک گفت و نکات مهمی از برنامه‌های سال ۹۸ این گروه را اعلام کرد. در این پیام آمده است:

به‌ نام خدا

سالی كه گذشت برای صنعت خودروسازی كشور و گروه خودروسازی سایپا، سالی مملو از دشواری‌­ها و سختی­‌هایی بود كه شاید به جرأت بتوان گفت، پیشتر، این صنعت هرگز با نظایر آن مواجه نبوده است.

اما با وجود همه مشكلات و موانع، گروه خودروسازی سایپا همچون گذشته استوار و ثابت ­قدم، در سایه تعهد خالصانه و همكاری و همدلی تمامی اركان سازمان، به ویژه كاركنان شریف خود، با كوله‌باری از تجربیات گران­‌بها در عرصه مقابله با تهدیدها و محدودیت­ ها، به­ آرامی در حال پشت سر گذاشتن موانع و مشكلات است و به یاری خدا و كمك همه دست ­اندركاران صنعت خودرو، سال ۹۸ را به تجربه­‌ای به ­یاد ماندنی از پیروزی بر موانع و مشكلات بدل خواهد كرد.

گروه خودروسازی سایپا در دوره جدید فعالیت خود و در پایان یکی از سخت‌ترین سال‌های اقتصاد کشور، با تلاش شبانه‌روزی کارکنان خود موفق شد روزهای بحرانی پایان سال ۹۷ را با تکیه بر «رونق تولید» به ثبت رکوردهای متعدد در حوزه های تولید و تحویل تبدیل کند.

نام‌گذاری سال جدید با عنوان رونق تولید از سوی رهبر معظم انقلاب و تاکید رئیس جمهور محترم بر تولید و اشتغال برای جوانان، انگیزه‌ای مضاعف به جهادگران سنگر تولید در گروه خودروسازی سایپا خواهد بخشید تا در سایه تعهد و تخصص، «تحول» را نیز به «رونق» افزوده و در مسیر توسعه، باشتاب بیشتری گام بردارند و سالی متفاوت برای سایپا رقم بزنند.

در استراتژی و راهبرد گروه خودروسازی سایپا برای سال۹۸ رونق توام با تحول در تولید، هدف‌گذاری شده است که جزئیات آن در نخستین روزهای کاری به اطلاع مردم شریف ایران خواهد رسید.

افزایش تولید خودرو و رونق كسب­ وكار درون و برون­ سازمانی، اجرای برنامه توسعه محصول از طریق طراحی و ساخت خودروهای جدید، تلاش برای خودكفایی در عرصه تولید قطعات پیشرفته خودرو باكمك شركت ­های دانش ­بنیان ایرانی، ارتقای سطح كیفی محصولات، كنترل قیمت­ها از طریق عادی ­سازی جریان تولید و عرضه محصول به بازار و در یك ­كلام، پیگیری مجدانه سیاست‌­های اقتصاد مقاومتی و راهبردهای دولت تدبیر و امید مهم­ترین اهداف و برنامه ­هایی است كه به فضل الهی در سال ۹۸ محقق خواهند شد.

اینجانب فرارسیدن سال ۱۳۹۸، سال رونق تولید را به آحاد ملت شریف ایران و آغاز پنجاه­ و دومین سال فعالیت گروه خودروسازی سایپا را به همه همكاران عزیزم تبریك عرض كرده و سربلندی و سرافرازی ایران اسلامی را از درگاه ایزد منان مسألت دارم.

سید جواد سلیمانی
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا

نظر بینندگان
!
!
!