شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۴۴ | ۱۳۹۸/۰۱/۰۵
سایپا به ناوگان امداد خودروی 6 استان آماده باش داد
۱۵:۴۴ | ۱۳۹۸/۰۱/۰۵
اجاره خودرو
/گزارش خبری/همزمان با احتمال وقوع سیلاب؛

سایپا به ناوگان امداد خودروی 6 استان آماده باش داد

پرشین خودرو: مدیرعامل امدادخودرو سایپا گفت: باتوجه به احتمال وقوع سیل در غرب و جنوب كشور، امدادخودرو سایپا در شش استان به‌حال آماده‌باش درآمده است.

به گزارش پرشین خودرو، نظام‌الدین وفا با اشاره به شرایط نامساعد جوی در استان‌های غرب و جنوب غرب كشور و احتمال وقوع سیل در این مناطق افزود: پایگاه‌های ثابت و سیار و همچنین نمایندگی‌های كشیك گروه سایپا در كنار سایر دستگاه‌های ذیربط مستقر در استان‌های كرمانشاه، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری، كهگیلویه و بویراحمد و خوزستان به حال آماده‌باش كامل درآمده‌اند.

به گفته وی واحدهای اعزامی امدادخودرو سایپا در مناطق سیل‌زده گلستان و مازندران نیز همچنان مشغول ارائه خدمات امدادی هستند و شركت امدادخودرو سایپا برای امدادخواهان این مناطق تسهیلات ویژه‌ای درنظر گرفته است.

وی گفت: امدادخودرو سایپا با همكاری پلیس راهور، انجمن صنفی نمایندگی‌ها، امدادگران و نیروهای ستادی خود توانسته زمان انتظار ارائه خدمات را كاهش دهد.

نظام‌الدین وفا كاهش زمان انتظار مشتریان را در سال جاری از جمله اهداف مهم طرح امداد نوروزی برشمرد و افزود: علیرغم شرایط نامساعد جوی در بسیاری از محورهای مواصلاتی و استان‌های مختلف كشور، امدادخودرو سایپا با پوشش مناسب همه نقاط توانسته خدمات خود را سریع‌تر از سال‌های گذشته ارائه كند.

گفتنی است هموطنان جهت دریافت خدمات امدادی ، بیان نظرها و پیشنهادهای خود می‌توانند در تمام ساعات شبانه‌روز با شماره ۰۹۶۵۵۰ تماس حاصل كنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!