شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۵۶ | ۱۳۹۸/۰۱/۰۵
200 خودرو در دروازه قرآن شیراز اسیر سیلاب شد
۱۶:۵۶ | ۱۳۹۸/۰۱/۰۵
اجاره خودرو

200 خودرو در دروازه قرآن شیراز اسیر سیلاب شد

پرشین خودرو: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از طغیان مسیل در دروازه قرآن شیراز خبرداد و گفت: در پی این حادثه تعدادی از خودروها در آب گرفتار شدند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایلنا، سرهنگ نادر رحمانی در خصوص طغیان مسیل در دروازه قرآن شیراز گفت: دقایقی پیش در پی طغیان مسیل در دروازه قرآن شیراز تعدادی از خودروها در سیلاب گرفتار شدند.

وی با اشاره به اینکه هنوز تعداد خودروهای گرفتار در سیلاب مشخص نشده است، تصریح کرد: تاکنون تلفات جانی برای این حادثه گزارش نشده اما پیگیری‌های پلیس و عوامل امدادی برای نجات خودروهای گرفتار در این سیلاب ادامه دارد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا بار دیگر از رانندگان خواست با توجه به شرایط خاص جوی طی امروز و فردا از سفرهای غیرضروری به خصوص در محورهای کوهستانی حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها خودداری کنند.

وی خاطرنشان کرد: برابر پیش‌بینی های صورت گرفته برای امشب در بسیاری از محورهای کشور و رعد و برق و طوفان پیش‌بینی شده و تأکید می‌کنیم رانندگان امشب به هیچ عنوان سفر نکنند.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد: در پی وقوع سیلاب در دروازه قرآن شیراز، ۲۰۰ دستگاه خودرو اسیر سیلاب شدند. پلیس و دستگاه‌های امدادی مشغول امداد رسانی هستند. هموطنان در دو روز آینده از سفر اجتناب کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!