چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
ارائه خدمات رایگان مدیران خودرو‌ برای شهرهای سیل زده
۱۵:۳۱ | ۱۳۹۸/۰۱/۰۶
اجاره خودرو
مدیرعامل خدمات پس از فروش مدیران خودرو مطرح کرد:

ارائه خدمات رایگان مدیران خودرو‌ برای شهرهای سیل زده

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو از تدابیر ویژه خدمات و امداد این شرکت برای خدمت رسانی در شهر های سیل زده خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، محمد حسن گرمان، با اعلام این خبر گفت: با برنامه ریزی های انجام شده در راستای مسئولیت های اجتماعی و همچنین رفاه حال دارندگان خودروهای مدیران خودرو؛ حمل تمامی خودروهای این شرکت در شهرهای سیل زده از محل مشتری تا نمایندگی مجاز مدیران خودرو به صورت رایگان انجام خواهد شد.

 

محمد حسن گرمان


به گفته وی، این طرح در استان های ایلام، چهارمحال بختیاری، خوزستان، فارس، کردستان، کرمانشاه، کهکیلویه و‌ بویراحمد، گلستان و لرستان انجام خواهد شد.

براساس این گزارش، کمپین امداد نوروزی مدیران خودرو از 27 اسفند 97 تا 17 فروردین ماه جاری در 88 نقطه پایگاه امداد جاده‌ای خدمات پشتیبانی خود را به تمام خودور های دارای گارانتی و غیر گارانتی مسافران نوروزی ارائه خواهد کرد.

مدیران خودرو‌ اعلام کرده است با تدارک و ایجاد زیرساخت های لازم تمام دارندگان خودرو های ام‌.وی‌.ام و چری با خاطری آسوده و مطمئن از ایام نوروز و سفرهای نوروزی لذت برده و شرکت مدیران خودرو پاسخگوی این اعتماد باشد.

بر اساس اعلام این شرکت، هموطنان می‌توانند برای استفاده از خدمات امداد جاده ای نوروز 98 با مرکز تماس مدیران خودرو به شماره 02147651 تماس حاصل کنند.

نظر بینندگان
!
!
!