پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۵:۴۹ | ۱۳۹۸/۰۱/۰۶
تلاش مدیران ایساکو و امدادخودرو برای کمک در مناطق سیل‌زده +عکس
۱۵:۴۹ | ۱۳۹۸/۰۱/۰۶
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

تلاش مدیران ایساکو و امدادخودرو برای کمک در مناطق سیل‌زده +عکس

پرشین خودرو: براساس تصاویر مخابره شده، آسیب به خودروها در شهر شیراز بسیار بالا و بیش‌تر از 60 درصد گزارش شده است و این میزان خسارت نیاز به فعالیت مداوم و شبانه‌روزی گروه‌های امدادی را می‌طلبد.

به گزارش پرشین خودرو، بر اساس برنامه‌ریزی‌های قبلی و در راستای طرح ویژه نوروزی امداد خودرو ایران با پشتیبانی شركت تهیه و توزیع قطعات و لوازم یدكی ایران خودرو(ایساکو) و برای نظارت و کنترل هرچه بیش‌تر ارائه خدمات به مالکان محصولات ایران‌ خودرو در ایام نوروز و سفرهای فصلی این ایام، مدیران ایساكو و امداد خودرو در ایام نوروز سفر به استان‌های مختلف كشور را در دستور کار خود داشتند.

 

مدیران ایساکو و امداد در شیراز


اما تغییرات جوی و بارش باران‌های سیل‌آسیا و ایجاد شرایط بحرانی در بسیاری از استان‌های کشور ضرورت ایجاد كرد تا رسیدگی به شرایط نامطلوب این مناطق در اولویت و دستور کار قرار گیرد.

 

امداد خودرو ایران در شیراز


بر این اساس، تیم امداد خودرو ایران ابتدا با تجهیزات و نیروهای کافی و آماده در استان گلستان مستقر شدند. اما متاسفانه با وقوع سیل ناگهانی در شهر شیراز كه منجر به خسارات فراوان شد، مدیران این شرکت به شهر شیراز سفر کرده تا پیگیری‌های لازم را در محل وقوع حادثه به عمل آورند.

 

ایساکو در شیرازنیروهای مستقر امداد خودرو در استان فارس بلافاصله به محل حادثه شتافتند و به انتقال خودروها به تعمیرگاه یا رفع عیب آن‌ها در محل پرداختند.

 

خرابی خودروها در شیراز


بر اساس تصاویر مخابره شده، آسیب به خودروها در شهر شیراز بسیار بالا و بیش‌تر از 60 درصد گزارش شده است و این میزان خسارت نیاز به فعالیت مداوم و شبانه‌روزی گروه‌های امدادی را می‌طلبد كه بنابر تعهد و وظیفه شناسی به صورت مستمر تیم‌های امدادی شرکت ‌ایران‌خودرو از دیروز به آن مشغول بوده و همچنین ارائه خدمات در تعمیرگاه مجاز ایران خودرو در شیراز به ریاست آقای تسلیم به صورت شبانه روزی ادامه خواهد داشت.

در استان گلستان آب در حال فرو نشست است و این مساله موجب می‌شود که بر آمار اتومبیل‌هایی كه در گل و لای ماند و آسیب دیده‎‌ بودند افزوده شود. در این استان نیز نیروهای امدادی این شرکت در تلاش هستند تا خدماتی درخور و شایسته را به هم میهنان آن بخش ارائه دهند.

نظر بینندگان
!
!
!