دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
هزینه خودرو‌های خسارت دیده در حادثه سیل شیراز پرداخت می‌شود
۲۱:۵۷ | ۱۳۹۸/۰۱/۰۸
کرمان 2
دادستان عمومی و انقلاب فارس:

هزینه خودرو‌های خسارت دیده در حادثه سیل شیراز پرداخت می‌شود

پرشین خودرو: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس از پرداخت هزینه خودرو‌های خسارت دیده در حادثه سیل شیراز خبرداد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از فارس، علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس در تشریح آخرین اقدامات دستگاه قضا در رابطه با حادثه سیل شیراز با اشاره به حل مشکلات خسارت دیدگان بیان داشت: بررسی‌های کارشناسی برای ۲۱۰ خودرو خسارت دیده در این حادثه به اتمام رسیده و رایزنی‌های لازم انجام شده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس ضمن تأکید بر اجرای مصوبه دولت مبنی بر حمایت از سیل زدگان ادامه داد: نمایندگان ما در بیمارستان‌ها برای پرداخت هزینه‌ها و کمک به خانواده حادثه دیدگان مستقر هستند.

صالحی بیان کرد: هماهنگی لازم با بیمه‌ها انجام شده تا هزینه خوررو‌های مشمول بیمه پرداخت شود و در مورد مابقی خودرو‌هایی که شامل بیمه نیستند توسط دولت در اسرع وقت انجام می‌شود.

وی با تأکید بر رسیدگی خارج از نوبت و به صورت ویژه دستگاه قضایی به حل مشکلات سیل زدگان افزود: برنامه ریزی لازم برای جبران خسارت به منازل سیل زدگان به صورت وام یا کمک بلاعوض توسط دولت صورت گرفته است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس در پایان گفت: همچنین جواز دفن همه اجساد صادر و تحویل بستگان داده شده است.

به گزارش فارس، از آغاز سال ۹۸ بارندگی شدید و سیل ناشی از آن در بخش‌های مختلف کشور خسارت‌هایی را وارد کرد همچنین پنجم فروردین ۹۸ حادثه سیل در شیراز نیز باعث بروز تلفات جانی و مالی شد کام ملت ایران را در ایام نوروز تلخ کرد؛ اما از همان لحظات آغازین حادثه سیل در شیراز مسئولین قضایی استان فارس همه تلاش خود را برای خدمت‌رسانی و کاهش آلام مردم سیل زده به کار گرفتند.

نظر بینندگان
!
!
!