پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
 تفرجگاه‌های شمال تهران فردا تعطیل است
۲۱:۱۹ | ۱۳۹۸/۰۱/۱۱
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

تفرجگاه‌های شمال تهران فردا تعطیل است

پرشین خودرو: رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از تعطیلی تفرجگاه‌های دربند، درکه، کن و فرحزاد در روز ۱۲ فروردین خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، احمد صادقی رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به پیش بینی‌های سازمان هواشناسی مبنی بر بارش شدید باران در روز دوشنبه و احتمال وقوع سیلاب در پایتخت گفت: ستاد مدیریت بحران شهر تهران به تمامی دستگاه‌ها از جمله شهرداری تهران آماده باش داده است و این وضعیت تا پایان بارندگی‌ها ادامه دارد.

وی با بیان اینکه سطح آب مسیل‌هایی که در مجاورت اتوبان‌ها قرار دارند به طور مرتب رصد می‌شوند، ادامه داد: در حال حاضر 10 هزار نیروی خدمات شهری شهرداری تهران، 520 تیم جستجو و نجات هلال احمر، 265 واحد گشت‌زنی و انتظامی و 40 اکیپ سازمان آب در آماده باش صد درصد قرار دارند.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران همچنین از تعطیلی بوستان نهج البلاغه خبر داد و گفت: روز دوشنبه 12 فروردین تمامی واحدهای صنفی در دربند، درکه، فرحزاد و کن تعطیل خواهند بود و اجازه اتراق و پارک خودرو در این نقاط به شهروندان داده نمی‌شود.

صادقی به آخرین پیش بینی سازمان هواشناسی نیز اشاره و عنوان کرد: امشب تا آخر وقت شاهد بارش باران خواهیم بود، اما بارش شدید باران فردا پیش از ظهر آغاز می‌شود و تا ساعت 20 ادامه خواهد داشت. روز 13 فروردین نیز بارش‌های پراکنده در پایتخت خواهیم داشت.

وی از شهروندان خواست تا روز دوشنبه از اتراق و پارک خودروها در کنار رودخانه و مسیل ها خودداری کنند و حتی‌الامکان از تردد غیرضرور در شهر بپرهیزند.

نظر بینندگان
!
!
!