جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۳۸ | ۱۳۹۸/۰۱/۱۷
آغاز جریمه خودروهای فاقد طرح ترافیک از امروز
۱۵:۳۸ | ۱۳۹۸/۰۱/۱۷
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

آغاز جریمه خودروهای فاقد طرح ترافیک از امروز

پرشین خودرو: فعالیت دوربین‌های ثبت تخلف از ساعت ۶:۳۰ امروز آغاز شده است و افراد متقاضی برای ورود به محدوده طرح ترافیک باید اقدام به اخذ مجوز از طریق سامانه کنند.

به گزارش پرشین خودرو، هر ساله در تعطیلات نوروزی و به جهت راحتی مسافران نوروزی و همچنین راحتی تهران‌های برا یدید و بازدید‌های ابتدای سال دوربین‌های ثبت تخلفات طرح ترافیک از ابتدای تعطیلات تا انتهای تعطیلات خاموش می‌شدند.

امسال نیز در تاریخ ۲۸ اسفند ماه در ساعت ۱۹ دوربین‌های طرح ترافیک اصطلاحاً خاموش شده و ثبت تخلف خودروهای بدون مجوز متوقف شد.

حال براساس اعلام مسئولان شهری و پلیس راهور فعالیت دوربین‌های ثبت تخلف از ساعت ۶:۳۰ امروز آغاز شده است و افراد متقاضی برای ورود به محدوده طرح ترافیک باید اقدام به اخذ مجوز از طریق سامانه کنند.

این در حالی است که هزینه ورود به محدوده طرح ترافیک در سال ۹۷ به شرح زیر بوده است که هنوز خبری از افزایش قیمت آن در سال ۹۸ به گوش نرسیده است.

 

طرح ترافیک

 

هزینه ورود به طرح ترافیک چقدر است؟

۱- اگر خودرویی ورودش بعد از ساعت ۱۰ صبح و خروجش قبل از ساعت ۱۶ ثبت شود، در صورتی که دارای معاینه فنی برتر باشد عوارضش برای آن روز ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان خواهد بود.

۲- اگر خودرویی ورودش بعد از ساعت ۱۰ و خروجش قبل از ساعت ۱۶ ثبت شده باشد اما دارای معاینه فنی عادی باشد، عوارض یک روز تردد برای این خودرو ۱۶ هزار و ۸۰۰ تومان خواهد بود.

۳- اگر ورود خودرویی به داخل محدوده طرح ترافیک قبل از ساعت ۱۰ و خروجش قبل از ساعت ۱۶ باشد اگر دارای معاینه فنی برتر باشد عوارضش ۱۹ هزار و ۲۰۰ تومان خواهد بود.

۴- اگر ورود خودرویی به داخل محدوده طرح ترافیک قبل از ساعت ۱۰ و خروجش قبل از ساعت ۱۶ باشد اگر دارای معاینه فنی عادی باشد نرخ عوارض برای این خودرو ۲۴ هزار تومان خواهد بود.

۵- اگر ورود خودرویی قبل از ساعت ۱۰ و خروج آن نیز بعد از ساعت ۱۶ باشد اگر این خودرو معاینه فنی برتر داشته باشد نرخ عوارض ۲۸ هزار و ۸۰۰ تومان خواهد بود.

۶- اگر ورود خودرویی قبل از ساعت ۱۰ و خروج آن نیز بعد از ساعت ۱۶ باشد اگر این خودرو با این شرایط دارای معاینه فنی عادی باشد ۳۶ هزار تومان عوارض برای آن محاسبه می‌شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!