سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۲:۱۶ | ۱۳۹۸/۰۱/۱۸
وقتی خودرو از پارکینگ به پیشوازتان می آید!
۱۲:۱۶ | ۱۳۹۸/۰۱/۱۸
اجاره خودرو

وقتی خودرو از پارکینگ به پیشوازتان می آید!

پرشین خودرو: تسلا قصد دارد فناوری هوشمندی را در خودروهای خود به کار گیرد که موجب می‌شود در زمان حضور راننده در محوطه پارکینگ، اتومبیل به طور خودکار روشن شده و به سمت وی حرکت کند.

به گزارش پرشین خودرو، این فناوری که Enhanced Summon نام دارد از هفته آینده در امریکا در دسترس خریداران خودروهای تسلا قرار می‌گیرد. البته تنها افرادی می‌توانند از این فناوری بهره بگیرند که یکی از بسته‌های Enhanced Autopilot یا Full Self-Drivingرا برای خودروهای خریداری شده خود فعال کرده باشند.

 

تسلا

 

برای فعال کردن خدمات یادشده تنها باید دکمه مربوطه در اپلیکیشن تلفن همراه تسلا فشرده شود و سپس خودروی برقی تسلا به سمت راننده حرکت می‌کند. این مساله موجب می‌شود تا راننده مجبور نباشد وقت زیادی را صرف رسیدن به خودرو و روشن کردن آن کند. فرد می‌تواند نقطه‌ای خاص را برای توقف خودروی خود مشخص کند یا از آن بخواهد دقیقاً در محل توقف شخص قرار بگیرد.

استفاده از این خدمات در فاصله حداکثر ۴۵ متری از خودرو مجاز است و البته باید توجه داشت که سرعت فعال شدن خدمات یادشده و حرکت خودرو به سمت کاربر چندان زیاد نیست. همچنین بهره مندی از سرویس مذکور در اماکن عمومی، مستلزم رعایت قوانین مربوط به استفاده از پارکینگ‌های عمومی است.

منبع: مهر

نظر بینندگان
!
!
!