پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۶:۰۸ | ۱۳۹۸/۰۱/۲۰
شاسی بلندهای BISU پلاک ایران شد + تصاویر
۱۶:۰۸ | ۱۳۹۸/۰۱/۲۰
اجاره خودرو
آغاز شماره گذاری خودروهای BISU در ایران؛

شاسی بلندهای BISU پلاک ایران شد + تصاویر

پرشین خودرو: شاسی بلند BISU مجوزهای لازم برای شماره گذاری را دریافت کرد و به این ترتیب سیف خودرو رسما محصولات خود را منطبق بر استانداردهای جدید خودرو وارد بازار خواهد كرد.

به گزارش پرشین خودرو، پس از انطباق محصولات با استانداردهای ٨٥ گانه سازمان استاندارد ایران و انطباق با ضوابط انتظامی، روند شماره گذاری خودروهای شاسی بلند بیسو آغاز شده است. تولید و تحویل محدود این خودروها براساس قراردادهای منعقد شده با مشتریان، از چندی پیش آغاز و در تابستان امسال به صورت انبوه به مشتریان تحویل می گردد.

 

شماره گذاری خودروهای بیسولازم به ذکر است که شرکت سیف خودرو در سال ۱۳۸۳ به عنوان نماینده انحصاری سوبارو ژاپن در ایران فعالیت خود را آغاز کرده و در اواخر سال ۱۳۹۵ با پیروی از سیاست های نظام جمهوری اسلامی و حمایت از تولید و اشتغال، احیای یکی از واحدهای تولید خودرو را در دستور کار خود قرار داد و اقدام به خریداری سهام گروه خودروسازی مرتب کرد. همچنین در راستای کمک به تولید و اشتغال زایی ضمن راه اندازی خط تولید خودروهای بیسو توانست مجوز پیش فروش محصولات خود را در آذر ماه سال گذشته از وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت کند.

نظر بینندگان
!
!
!