پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
مدیرعامل سایپایدك از تلاش‌های امدادگران سایپا تشکر کرد
۱۵:۳۵ | ۱۳۹۸/۰۱/۲۱
اجاره خودرو
با صدور یک پیام؛

مدیرعامل سایپایدك از تلاش‌های امدادگران سایپا تشکر کرد

پرشین خودرو: مدیرعامل سایپایدك در پیامی از تلاش‌های شبانه‌روزی امدادگران سایپا در طرح خدمات و امداد نوروزی 98 قدردانی كرد.

به گزارش پرشین خودرو، متن پیام بهزاد پناهی به این شرح است:

امدادرسانی نوروزی گروه خودروسازی سایپا امسال مصادف شد با خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان در چند استان كشور، كه با همت و تلاش همكاران خوب‌مان در امدادخودرو و سایپایدك به برگی زرین و ارزشمند در تاریخ سایپا تبدیل شد و به لطف و یاری خداوند منان توانستیم در حد توان و بضاعت خود باری را از دوش هموطنان و مشتریان محترم و ارزشمند گروه خودروسازی سایپا برداریم.

در این میان، تلاش بی‌دریغ و شبانه‌روزی همكاران وامدادگران عزیز و شبكه بزرگ خدمات پس از فروش گروه سایپا موجب شد تا ركوردهای كم‌نظیری در كاهش زمان انتظار مشتریان درخواست‌كننده امداد و همچنین رضایت مشتریان به ثبت برسد.

 

بهزاد پناهیاین تلاش خالصانه و صادقانه در شبكه بزرگ خدمات پس از فروش گروه سایپا، آیینه وظیفه‌شناسی و پژواك دانایی و تعهد است. نتیجه بذر تلاش و كوشش شما، درخت امیدی است كه به بار می‌نشیند و نویدبخش آینده‌ای پرنشاط و زیباست. برهمین اساس مساعی بی‌دریغ و بی‌وقفه شما در راستای خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی و مشتریان عزیز گروه خودروسازی سایپا و اجرای موفقیت‌آمیز طرح امداد نوروزی سال 98 درخور تحسین وقدردانی است.

اینجانب به نمایندگی از گروه خودروسازی سایپا این زحمات و خدمات ارزشمند و كسب رضایت مشتریان محترم را پاس داشته و توفیق روزافزون شما را از درگاه ایزد منان خواستارم.

بهزاد پناهی

مدیرعامل شركت سایپایدك

نظر بینندگان
!
!
!