چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۳:۰۳ | ۱۳۹۸/۰۱/۲۴
نسل جدید نیسان جوک این شکلی خواهد بود! + عکس
۱۳:۰۳ | ۱۳۹۸/۰۱/۲۴
اجاره خودرو
/اختصاصی/

نسل جدید نیسان جوک این شکلی خواهد بود! + عکس

پرشین خودرو: طراحان مستقل صنعت خودروسازی با الگوبرداری از تصاویر جاسوسی، چهره احتمالی نسل جدید نیسان جوک را به تصویر کشیده اند.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، در حال حاضر ساخت و عرضه خودروهای کراس اوور کوچک و متوسط در بازارهای اروپایی می تواند سود خوبی برای شرکت های خودروساز داشته باشد و به همین منظور کمپانی خودروسازی نیسان به طور فزاینده ای برای توسعه و راه اندازی نسل جدید نیسان جوک تلاش می کند، هرچند این انتظار وجود دارد که با روی کار آمدن رقبای متعدد، نسل جدید نیسان جوک نتواند عملکرد منحصربه فرد نسخه قبل خود را تکرار کند.

 باتوجه به انتشار چندین تصاویر جاسوسی جدید در روزهای گذشته، باعث شد تا طراحان مستقل صنعت خودروسازی دست بکار شده و قبل از اینکه شرکت خودروسازی نیسان به طور رسمی محصول خود را معرفی کند، چهره احتمال نیسان جوک در نسل جدید خود را به مخاطبان نشان دهند. با مقایسه این دو تصویر گرافیکی با تصاویر جاسوسی می تواند پیش درآمدی از معرفی و چهره کلی نسل جدید نیسان جوک داشته باشیم، اما در جزییات طراحی قطعا شاهد تفاوت های ریز و درشتی خواهیم بود که تنها با معرفی رسمی خودرو در زمانی نامعلوم از سوی شرکت خودروسازی نیسان مشخص خواهد شد.

به لطف طراحی نسل جدید V-Motion 2.0، نسل جدید نیسان جوک یک نوار باریک از چراغ های LED در بالای چراغ های گردی شکل اصلی دریافت کرده است که می تواند نقش چراغ های مخصوص روز را بازی کند. اما موضوع مهم تر می تواند حفظ کلیات طراحی نسل اول در این خودرو باشد که ترکیب منحصربه فرد آن باعث شده خودروسازان بزرگی همچون هیوندای و یا حتی شورلت از این سبک طراحی در توسعه محصولات خود استفاده کنند.

 شایعاتی وجود دارد که به احتمال زیاد شرکت خودروسازی نیسان قصد استفاده از یک موتور 1 لیتری توربوشارژر با خروجی قدرت 100 و 116 اسب بخاری و همچنین قصد استفاده از یک موتور دیزلی 1.5 لیتری را خواهد داشت. علاوه بر این احتمال طراحی و راه اندازی سیستم محرک هیبریدی رنو با موتور 1.6 لیتری برای این خودرو وجود دارد که تنها بعد از معرفی رسمی خودرو از سوی نیسان می توانیم به صحت و سقم آن پی ببریم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!