چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۵۳ | ۱۳۹۸/۰۱/۲۴
آیا امپراطوری مکلارن 720S در مسابقه درگ به زیر کشیده خواهد شد؟ + ویدئو
۱۴:۵۳ | ۱۳۹۸/۰۱/۲۴
اجاره خودرو
/اختصاصی/

آیا امپراطوری مکلارن 720S در مسابقه درگ به زیر کشیده خواهد شد؟ + ویدئو

پرشین خودرو: مکلارن 720S در جدیدترین رقابت درگ خود مقابل گاو وحشی ایتالیایی، یعنی لامبورگینی اونتادور SVJ قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، تاکنون فیلم های زیادی از رقابت درگ مکلارن 720S با دیگر خودروهای سوپراسپرت بازار منتشر شده است و بلااستثنا این خودروی مکلارن 720S بوده است که در تمامی رقابت ها موفق به شکست رقیبان خود شده است، اما امروز یک رقیب سرسخت مقابل این سوپراسپرت انگلستانی قرار گرفته است و آن هم گاو وحشی ایتالیایی، یعنی لامبورگینی اونتادور SVJ خواهد بود که تکمیل کننده این رقابت جذاب و هیجان انگیز بوده است.

 

تست درگ مکلارن و لامبورگینی اونتادوربر روی کاغذ، لامبورگینی اونتادور SVJ با نیرو گرفتن از موتور دوازده سیلندر 6.5 لیتری خود می تواند خروجی قدرت 770 اسب بخاری داشته باشد که حدود 50 اسب بخار نیروی بیشتری نسبت به رقیب انگلیسی خود دارد، اما در مقابل مکلارن 720S می تواند حدود 50 نیوتن متر گشتاور بیشتری نسبت به لامبورگینی داشته باشد. حال در این مسابقه درگ که فیلم آن در ادامه قرار گرفته است، باید دید که آیا 50 اسب بخار قدرت بیشتر می تواند سرنوشت ساز باشد یا 50 نیوتن متر گشتاور بیشتر.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!