شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۳:۲۰ | ۱۳۹۸/۰۱/۲۷
کنسرسیوم خودرو در تبریز تشکیل می شود
۱۳:۲۰ | ۱۳۹۸/۰۱/۲۷
اجاره خودرو

کنسرسیوم خودرو در تبریز تشکیل می شود

پرشین خودرو: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی با تأکید بر ضرورت تقویت صنعت خودروسازی استان، گفت: حرکت این صنعت به سمت تکنولوژی‌های پیشرفته و تولید محصولات با فناوری بالا باید مورد توجه جدی متولیان امر قرار گیرد.

به گزارش پرشین خودرو، علی جهانگیری در نشست فعالان صنعت خودروسازی استان با حضور نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، به ظرفیت‌های برجسته آذربایجان‌شرقی در این صنعت اشاره کرد و اظهار داشت: از دیرباز سرمایه‌گذاری‌های کلانی در صنعت قطعه‌سازی استان توسط بخش خصوصی انجام‌ شده و از این‌ رو، باید تلاش کنیم از ظرفیت موجود به نحو احسن استفاده کنیم.

وی، بهره‌مندی فعالان صنعت خودروسازی و قطعه‌سازی استان از دانش روز را ضروری دانست و گفت: با توجه به تحولات صورت گرفته در صنعت خودروسازی، نیازمند تغییرات استراتژیک در این زمینه هستیم تا بتوانیم محصولات با کیفیت متناسب با تقاضای بازار و استانداردهای بین‌المللی تولید کنیم.

 

کنسرسیوم خودرو

 


معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی تشکیل کنسرسیومی از شرکت‌های کوچک خودروسازی در سطح استان را قدم مهمی در جهت تحقق برنامه‌های کلان این صنعت دانست و ادامه داد: صنایع خودروسازی استان برای رقابت در بازار خودروسازی کشور نیازمند انسجام و وحدت رویه هستند.

وی، تولید محصولات با فناوری بالا (های‌تک) در این صنعت را با توجه به سرمایه اقتصادی و انسانی موجود در آذربایجان‌شرقی قابل تحقق دانست و افزود: این ظرفیت در استان آذربایجان‌شرقی وجود دارد که قطعه‌سازان ما بتوانند تأمین قطعات مورد نیاز خودروهای (های‌تک) و روز دنیا را نیز در دستور کار قرار دهند.

نظر بینندگان
!
!
!