سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۰۷ | ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
طرح ساخت خودروهای برقی را به دولت ارائه دهید
۱۴:۰۷ | ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
درخواست معاون رئیس جمهوری از سایپا؛

طرح ساخت خودروهای برقی را به دولت ارائه دهید

پرشین خودرو: رئیس سابق سازمان حفاظت از محیط زیست در بازدید از خودروی برقی گروه خودروسازی سایپا گفت: سایپا با ارائه طرح مربوط به ساخت خودروهای برقی به دولت از طریق وزارت صنعت، معدن و تجارت، در اولویت دریافت تسهیلات و حمایت‌های دولتی قرار خواهد گرفت.

به گزارش پرشین خودرو، معصومه ابتكار معاون رئیس‌ جمهوری در امور زنان و خانواده، با بیان این مطلب از تلاش‌های گروه خودروسازی سایپا در حوزه محیط زیست تقدیر کرد و اظهار داشت: دولت به‌دنبال توسعه زیرساخت‌های استفاده از خودروهای برقی و هیبریدی در كشور است تا معضل آلودگی هوای كلانشهرها از این طریق حل و فصل شود.

به گفته رئیس سابق سازمان حفاظت محیط زیست كشور وجود ظرفیت‌های داخلی مناسب در زمینه ساخت خودروهای برخوردار از سوخت‌های پاك و تجهیز محصولات داخلی به امكانات و قابلیت‌های جدید، فرصتی مطلوب برای حركت در مسیر بهبود شرایط زیست‌محیطی كشور است.

خانم ابتكار، عزم دولت را برای حمایت از طرح‌های نوین در عرصه زیست‌محیطی جدی قلمداد كرد و گفت: ساخت خودروهای برقی و هیبریدی به‌عنوان طرح‌های نوین و نیازمند دانش روز جهانی، مورد توجه دولت قرار دارد.

 

ساینا برقی


سایپا اولین خودروساز کشور است که در زمینه‌هایی نظیر نوآوری، طراحی و اجرای پروژه‌های محیط زیستی با هدف مصرف بهینه منابع و انرژی، مدیریت پسماند، کاهش آلاینده‌های محیط زیستی و جایگزینی مواد و قطعات سازگار با محیط زیست در حوزه فرایند تولید، محصول و خدمات پس از فروش به موفقیت‌های مهمی دست یافته است.

نظر بینندگان
!
!
!