پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۷:۱۴ | ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
سایپا در خصوص قیمت‌های بازار خودرو اطلاعیه داد
۱۷:۱۴ | ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

سایپا در خصوص قیمت‌های بازار خودرو اطلاعیه داد

پرشین خودرو: ‎گروه خودروسازی سایپا با انتشار اطلاعیه‌ای از تداوم برنامه این گروه برای افزایش تولید و تنظیم بازار خودرو از طریق اجرای مستمر طرح فروش فوری و عمل به تعهدات قبلی خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، مشروح اطلاعیه سایپا به‌ شرح زیر است:

به‌ اطلاع تمامی هموطنان گرانقدر به‌ ویژه متقاضیان ارجمند خرید محصولات گروه خودروسازی سایپا می‌رساند، این گروه با حمایت دولت و وزارت صنعت، معدن و تجارت و همکاری همه نهادهای ذیربط و همچنین با اتخاذ تمهیدات و تدابیر مدیریتی، برنامه افزایش تولید و عرضه خودرو و نیز عمل به تعهدات قبلی در سال جدید را همچون ماه‌های پایانی سال گذشته، با جدیت دنبال می‌کند.

 

فروش فوری سایپا

 

بر همین اساس با توجه به استمرار قطعی طرح فروش فوری و ادامه روند عرضه خودرو توسط سایپا همچنانکه در اسفندماه سال گذشته پس از یک دوره افزایش مقطعی، قیمت برخی محصولات این گروه متعادل شد، اکنون نیز قیمت محصولات تثبیت شده و دارای ثبات است.

 

بنابراین از تمامی علاقه‌مندان به خرید محصولات سایپا درخواست می‌شود به شایعات بی‌پایه و اساس نظیر احتمال کاهش تولید و یا افزایش قیمت‌ها در آینده، توجه نکرده و برای خرید خودرو، با آرامش خاطر محصولات مورد نیاز خود را از طریق مبادی اعلامی این گروه نظیر سایت اینترنتی فروش فوری خریداری کنند و اطمینان داشته باشند گروه سایپا همه تلاش خود را برای افزایش تولید و عرضه خودرو و کنترل قیمت‌ها در بازار خواهد کرد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!