پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۲۲:۱۶ | ۱۳۹۸/۰۱/۲۹
نسخه نهایی رنو K-ZE الکتریکی معرفی شد +تصاویر
۲۲:۱۶ | ۱۳۹۸/۰۱/۲۹
اجاره خودرو
/اختصاصی/

نسخه نهایی رنو K-ZE الکتریکی معرفی شد +تصاویر

پرشین خودرو: شرکت خودروسازی رنو در نمایشگاه بین المللی شانگهای چین، نسخه نهایی الکتریکی ارزان خود یعنی K-ZE را معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، هنگام معرفی نسخه کانسپت این خودرو در سال گذشته، شرکت خودروسازی رنو وعده داد که خودروی تمام الکتریکی K-ZE تا سال 2019 میلادی به بازار خواهد رسید و بازار اولیه آن در کشور چین خواهد بود که با سرمایه گذاری مشترک و همکاری شرکت e-GT New Energy Automotive Co تولید خواهد شد، اما بعد از آن شاهد تولید و عرضه این محصول در سایر بازارهای جهانی خواهیم بود.

 

حال شرکت خودروسازی رنو به وعده خود عمل کرده و روز گذشته نسخه نهایی جدیدترین خودروی الکتریکی خود را با نام کامل City K-ZE رونمایی کرده است که در ادامه سعی داریم مروری بر مشخصات جدید آن داشته باشیم، هرچند هنوز اطلاعات فنی اتومبیل نزد رنو محفوظ باقی مانده است و تنها گفته می شود که با یکبار شارژ کامل باتری های الکتریکی، بتوان تا محدوده 250 کیلومتر رانندگی کرد.

 

رنو

رنو

رنو


پیش از این شرکت خودروسازی رنو تایید کرده بود که ارزان‌ترین خودروی الکتریکی این شرکت براساس "رنو کویید" و برمبنای پلتفرم آن طراحی شده است و باتوجه به نام گذاری اتومبیل، می‌توان فهمید که حرف K در ابتدای اسم این خودرو گویای نام "کویید" بوده و در ادامه حروف ZE بیانگر محصولات الکتریکی رنو هستند که با کنار هم قرار گرفتن این دو ویژگی، اسم K-ZE برای جدیدترین محصول رنو انتخاب شده است.

 

رنو

رنو

 

به گفته شرکت خودروسازی رنو، اتومبیل K-ZE می‌تواند ارزان‌ترین محصول الکتریکی این شرکت و یا حتی یکی از ارزان قیمت‌ترین خودروهای الکتریکی بازار باشد که به همراه آن سیستم‌های بسیار خوبی از جمله خدمات اینترنتی رنو، سیستم ناوبری، دوربین دید عقب، سنسورهای پارک عقب و تجهیزات ایمنی استاندارد ارائه خواهد شد. نقشه راه کمپانی خودروسازی رنو نشان می دهد که این شرکت بر روی تولید و فروش سالیانه 550 هزار دستگاه تا سال 2022 میلادی و تنها در کشور چین برنامه ریزی کرده است و رسیدن به این هدف مستلزم برندی معتبر و مشخصات فنی بسیار خوبی خواهد بود که در این بین اعتبار برند رنو تایید شده است، اما آیا مشخصات فنی اتومبیل می تواند مشتریان چینی را به خرید خود ترغیب کند؟

 

رنو

رنو

 

رنو K-ZE دارای طراحی هوشمندانه است و علاوه بر ظاهری جذاب، می تواند فضای کاربردی برای کاربران خود داشته باشد. با فاصله بین دو محور 2423 میلی متری و همچنین حجم فضای ذخیره سازی 300 لیتری، رنو K-ZE الکتریکی را یک خودروی قابل اعتماد و کاربردی برای زندگی های روزمره کرده است.


حالت شارژ چندگانه رنو K-ZE الکتریکی نحوه شارژ آن را با زیرساخت های عمومی شهری و همچنین برق خانگی 220 ولت سازگار کرده است. هنگام شارژ سریع می توان با صرف تنها 50 دقیقه میزان شارژ باتری های اتومبیل را از صفر درصد به 80 درصد افزایش داد که برای زندگی های سریع شهری بسیار مناسب خواهد بود.


در پایان لازم به ذکر است که باوجود تولید و عرضه این خودرو در کشور چین برای مرحله اول، شرکت خودروسازی رنو استانداردهای کیفیت جهانی آن را رعایت کرده و خودروی تمام الکتریکی با استانداردهای کیفیت اروپا راهی بازار چین خواهد کرد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!