پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۴۳ | ۱۳۹۸/۰۲/۰۲
نسخه فیس لیفت رنو کولیوس در راه است +عکس
۱۶:۴۳ | ۱۳۹۸/۰۲/۰۲
اجاره خودرو
/اختصاصی/

نسخه فیس لیفت رنو کولیوس در راه است +عکس

پرشین خودرو: کمپانی خودروسازی رنو با راه اندازی نسخه فیس لیفت رنو کولیوس، در تلاش برای جلب توجه مشتریان اروپایی خواهد بود.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، در اوایل سال 2018 میلادی بود که انتظار معرفی و راه اندازی نسخه فیس لیفت "رنو کولیوس" را تا انتهای سال برای شروع نیمه دوم عمر خود می کشیدیم، اما رنو این کار را انجام نداد و حالا با انتشار تصاویری جاسوسی از گذراندن تست های جاده ای آن، می توانیم شاهد نشانه های امیدبخش از توسعه و آزمایش رنو کلیوس فیس لیفت برای راه اندازی تا اواخر سال جاری و یا اوایل سال آینده میلادی باشیم، هرچند رنو در تلاش است تا با معرفی و راه اندازی نسخه فیس لیفت رنو کولیوس نظر مشتریان اروپایی را به خود جلب کند و شاید بتواند آمار فروش شاسی بلند سایز متوسط خود را با ارائه یک نسخه فیس لیفت افزایش دهد.

 

رنو

رنو


بدیهی است که خودروی شاسی بلند رنو کولیوس تا به اینجای کار عملکرد خوبی در بازار اروپا نداشته است و طی 12 ماه سال گذشته میلادی، این خودروی شاسی بلند فرانسوی تنها موفق به فروش 19 هزار دستگاه در بازار اروپا شده است تا همچنان تقاضای بالای خرید برای ماشین های شاسی بلند در اروپا برای محصولاتی همچون "فولکس واگن تیگوان" و "نیسان قشقایی" باشد که بیش از 10 برابر رنو کولیوس در بازار اروپا فروش داشته‌اند و حتی در کنار کولیوس، خودروی رنو کپچر هم نتوانسته عملکرد مطلوبی در بازار اروپا داشته باشد و تنها موفق به فروش 26 هزار و500 دستگاه خودرو در سال 2018 میلادی شده است.

 

رنو

رنو

 

پس شرکت خودروسازی رنو تلاش می کند با توسعه و راه اندازی نسخه فیس لیفت "رنو کولیوس"، شاید موفق به جلب توجه مشتریان اروپایی شده و بتواند آمار فروش خود را افزایش دهد. هرچند خودروی شاسی بلند رنو کولیوس قیمت غیرمنطقی در بازار اروپا ندارد، اما رقبای آن اعتبار بیشتر و عملکرد بهتری نسبت به این خودروی شاسی بلند فرانسوی راند تا با فروش کم خود در حاشیه قرار گیرد.


در تصاویر می توانید استتار شدید ظاهر اتومبیل را شاهد باشید که در پس همین پوشش استتار برخی از تغییرات اصلی چهره اتومبیل به چشم می خورد و عموما شامل چراغ های جدید پیشانی، طراحی جدید برای چلوپنجره و همچنین اصلاح سپر و طراحی آن خواهد شد.

در خصوص مشخصات فنی اتومبیل هم شایعاتی وجود دارد که نسخه دیزلی اتومبیل یک موتور 2 لیتری چهار سیلندر 175 اسب بخاری خواهد داشت که جایگزین موتور 1.6 لیتری 130 اسب بخاری قدیمی خواهد شد که برای تایید این موضوع و همچنین ارائه جزییات بیشتر از سایر مشخصات فنی، باید تا معرفی رسمی این خودرو از سوی شرکت خودروسازی رنو صبر کنیم.

 

رنو

رنو

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!