چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
10 صبح روز نیمه شعبان فروش سایپا ادامه دارد
۰۹:۵۳ | ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
اجاره خودرو
نماینده ویژه مدیرعامل سایپا در فروش:

10 صبح روز نیمه شعبان فروش سایپا ادامه دارد

پرشین خودرو: نماینده ویژه مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در فروش و خدمات پس از فروش گفت: فروش فوری محصولات سایپا به‌ مناسبت نیمه شعبان و به منظور کنترل قیمت‌ها، امروز نیز ادامه خواهد داشت.

به گزارش پرشین خودرو، عبدالله بابایی، با اعلام این خبر افزود: باتوجه به سیاست سایپا در افزایش تولید و عرضه خودرو به بازار و پاسخ‌گویی به نیاز مشتریان، طرح فروش فوری محصولات سایپا از هفته گذشته در حال اجرا است و مطابق برنامه‌ قرار است به‌صورت مستمر ادامه یابد.

به گفته وی در این طرح، محصولات پرتیراژ و متنوع گروه خودروسازی سایپا با موعد تحویل 30 روزه به بازار عرضه می‌شوند تا مشتریان بتوانند این محصولات را با قیمتی كمتر از قیمت‌های موجود كه توسط واسطه‌ها در بازار تعیین می‌شود، تهیه كنند.

عبداله بابایینماینده ویژه مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با بیان این‌كه در حال حاضر همانند اواخر سال 97 قیمت‌ها روند کاهشی دارد گفت: متقاضیان خرید محصولات سایپا نگران تهیه خودرو نباشند، چرا که تولید و عرضه خودرو و عمل به تعهدات معوق در سایپا به‌صورت مستمر ادامه دارد و در این زمینه مشتریان اطمینان داشته باشند كه روند كنونی بدون وقفه و هیچ‌گونه مشكلی ادامه خواهد داشت.

وی تأكید كرد: سیاست گروه خودروسازی سایپا در زمینه پاسخ‌گویی به نیاز بازار و تعهد در زمینه تأمین خودروهای مورد نظر مشتریان، با سرعت بیشتری پیگیری خواهد شد.

 

فروش فوری سایپا


علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی http://www.saipacorp.com/ مراجعه کنند.

نظر بینندگان
!
!
!