پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۱۶ | ۱۳۹۸/۰۲/۰۲
خودروهای دودزای پایتخت اخذ پلاک می‌شوند
۱۳:۱۶ | ۱۳۹۸/۰۲/۰۲
اجاره خودرو

خودروهای دودزای پایتخت اخذ پلاک می‌شوند

پرشین خودرو: کارشناس مرکز کنترل ترافیک گفت: تمام وسایل نقلیه‌ای که به علت نقص فنی دودزا هستند ترددشان در سطح معابر شهری ممنوع است و در صورت مشاهده توسط کارکنان پلیس راهور اخذ پلاک می‌شوند.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ دوم مجید رنجبر کارشناس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت گفت: شهروندان محترم پایتخت می‌بایست توجه داشته باشند کلیه وسایل نقلیه‌ای که به علت نقص فنی دودزا هستند ترددشان در سطح معابر شهری ممنوع است و در صورت مشاهده توسط کارکنان پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ برابر مقررات اخذ پلاک خواهد شد و پلاک اعزام به تعمیرگاه به راننده وسیله نقلیه دودزا تحویل می‌گردد.

 

خودرو

 

رنجبر اضافه کرد: چنانچه مشکل نقص فنی خودرو در مدت زمان مشخص شده در برگه رسید پلاک اعزام به تعمیرگاه برطرف گردید، صاحب وسیله نقلیه می‌تواند به ستاد راهنمایی و رانندگی منطقه‌ای که پلاک خودرو در آن ضبط شده است مراجعه کند و پس از آزمایش توسط کارشناسان منطقه پلاک اعزام به تعمیرگاه را تحویل دهد و پلاک اصلی خود را دریافت کند. اما در صورتی که صاحب وسیله نقلیه طی مدت زمان مشخص شده به مشکل فنی وسیله نقلیه خود رسیدگی نکند و توسط کارکنان پلیس راهور در سطح شهر مشاهده شود، خودرو به پارکینگ انتقال داده خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!