جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۳۴ | ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
سرویس رسانی 300 تاکسی برای نمایشگاه کتاب
۱۲:۳۴ | ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
گرندکس

سرویس رسانی 300 تاکسی برای نمایشگاه کتاب

پرشین خودرو: معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی از اختصاص 300 تاکسی برای نمایشگاه کتاب خبر داد و گفت: تعداد تاکسی های مستقر در این خط به صورت شناور است.

به گزارش پرشین خودرو، مهدی ابراهیمی، معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی در ارتباط با تمهیدات این سازمان در برپایی نمایشگاه کتاب در مصلی تهران گفت: 5 خط تاکسی در محل مصلی ایجاد شده است که به مقاصد میدان آزادی، میدان صادقیه، میدان صنعت، میدان رسالت، میدان انقلاب و بالعکس، آماده سروس رسانی به شهروندان هستند.

وی با بیان اینکه ۳۰۰ دستگاه تاکسی برای این منظور اختصاص داده‌ایم، تصریح کرد: تعداد تاکسی های مستقر در این خط بصورت شناور است. به این صورت که در ساعات اوج تقاضا تعداد تاکسی ها بیشتر می شود.

 

تاکسی

 

ابراهیمی ادامه داد: سازمان تاکسیرانی تهران برای تسهیل تردد مسافران به مقصد نمایشگاه کتاب 200 دستگاه تاکسی تلفنی در محل مصلی تهران مستقر کرده است. علاوه بر این یک ایستگاه ویژه دیگر در برای بخش شمالی نمایشگاه بین المللی کتاب نیز برپا شده است که با تعداد 20 دستگاه ون، به‌صورت کاملا رایگان بازدیدکنندگان را از ایستگاه مترو به در ورودی نمایشگاه جابجا می‌کنند.

معاون نظارت و امورمناطق سازمان همچنین از استقرار ایستگاه ویژه تاکسی بانوان و همینطور تاکسی‌های اینترنتی کارپینو و کابین برای جابجایی بازدیدکنندگان در نمایشگاه کتاب خبر داد.

ابراهیمی با اشاره به برای برقراری نظم و خدمت رسانی بهتر به بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب خاطر نشان کرد: 10 واحد گشت کنترل و نظارت مستقر کرده‌ایم تا بر عملکرد تاکسیران ها در این چند روز نظارت داشته باشند.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!