یكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۲ | ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
ارزشمندترین سرمایه سایپا، «کارگران» هستند
۱۰:۴۲ | ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
اجاره خودرو
مدیرعامل گروه خودروسازی:

ارزشمندترین سرمایه سایپا، «کارگران» هستند

پرشین خودرو: مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، «كارگران» را ارزشمندترین سرمایه سایپا دانست.

به گزارش پرشین خودرو، سید جواد سلیمانی، به‌ مناسبت فرارسیدن روز جهانی كارگر پیامی خطاب به كارگران فعال و شریف كشور به‌ ویژه كارگران شاغل در گروه خودروسازی سایپا صادر كرد.

 

مدیرعامل سایپا در جمع کارگران


متن پیام مدیرعامل گروه سایپا به‌ شرح زیر است:

بی‌تردید پیشرفت‌های حاصل در زندگی ما، مرهون تلاش و كوشش انسانی، دركنار رشد و پویایی فكر و اندیشه‌ورزی است و هر جامعه‌ای كه از این دو ویژگی بهره‌مند باشد، می‌تواند پله‌های ترقی و توسعه را بپیماید.

در این میان، كارگران به‌عنوان بازوان توانای هر جامعه‌ای در مسیر رشد و تعالی به‌حساب می‌آیند و شكوفایی در همه حوزه‌ها به‌ویژه حوزه صنعت، اقتصاد و تولید ملی، به تلاش آنان وابسته است.

ایران عزیز ما با تكیه بر ظرفیت‌های عظیم نیروی انسانی به‌ویژه كارگران فعال در بخش تولید، توانسته خود را در میان كشورهای صنعتی و صاحب فكر و اندیشه در دنیا، مطرح كند و بهره‌مندی این سرزمین عزیز از ظرفیت عظیم نیروی انسانی خلاق، پویا و متعهد، نقطه قوت و امری مهم در این میان است.

همان‌طور كه می‌دانید در چند ماه اخیر در گروه خودروسازی سایپا دوشادوش هم و با همت و تلاش فراوان توانستیم تولید را افزایش دهیم كه این مهم در سایه سعی والا و همكاری همه شما عزیزان محقق شد؛ از این‌رو اعتقاد راسخ دارم شما عزیزان، ارزشمندترین سرمایه سایپا هستید.

در سال ۱۳۹۸ نیز كه از سوی رهبر معظم انقلاب به‌نام سال "رونق تولید" نام‌گذاری شده، بی‌تردید نقش همه ما به‌عنوان فعالان عرصه تولید در دستیابی به اهداف كلان كشور، بیش‌از گذشته، مهم و راهبردی است و موفقیت‌ها و پیشرفت‌هایی كه به یاری خداوند و در سایه حمایت دولت محترم و وزارت صنعت، معدن و تجارت تا پایان امسال محقق خواهیم كرد، منوط به همت، تعهد و تلاش همه شما است.

از سعی و تلاش دلسوزانه، بی‌وقفه و شبانه‌روزی همه کارگران كشور به‌ویژه همكاران عزیزم در گروه خودروسازی سایپا كه با دستان توانمند و عزم راسخ خود، چرخش چرخ تولید را در این مجموعه رقم زده‌اند، قدردانی كرده و فرارسیدن روز كارگر را به شما عزیزان تبریك و تهنیت عرض می‌كنم.

همواره شاد و سلامت و پیروز باشید.

سیدجواد سلیمانی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!