جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۴۴ | ۱۳۹۸/۰۲/۱۱
شروط تردد رایگان در محدوده زوج و فرد سابق
۱۳:۴۴ | ۱۳۹۸/۰۲/۱۱
اجاره خودرو

شروط تردد رایگان در محدوده زوج و فرد سابق

پرشین خودرو: مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک با اشاره به اینکه زمان اجرای طرح کاهش آلودگی هوا( زوج و فرد سابق) از ابتدای تیرماه است، گفت: تهرانی‌ها از 80 روز تردد رایگان در این محدوده می‌توانند بهره‌مند شوند.

به گزارش پرشین خودرو، عمار سعیدیانفر، در ارتباط با مهلت شهروندان تهرانی برای ثبت نام در طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا اظهارداشت: شهروندانی که از ساکنان محدوده‌های ترافیکی تهران هستند، برای برخورداری از تخفیف ۵۰ درصدی نرخ طرح فراخوان شده‌اند و باید حتما این افراد جهت برخوردی از این تخفیف در سایت «تهران من» ثبت نام کنند.

وی افزود: ساکنان محدوده طرح ترافیک مهلت زمانی برای ثبت نام در سایت «تهران من» ندارند و هر موقع از طول سال بسته به نیاز خود می‌توانند جهت ثبت نام اقدام کنند.

 

طرح ترافیک


مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک با اشاره به اینکه زمان اجرای طرح کاهش آلودگی هوا( زوج و فرد سابق) از ابتدای تیرماه است، گفت: تردد در محدوده دوم (زوج یا فرد سابق) تا ۲۰ روز در هر فصل برای خودروهای پلاک تهران رایگان است و ربطی به زوج یا فرد بودن پلاک خودرو نخواهد داشت. این میزان مجاز برای خودروهای پلاک غیر تهران ۱۵ روز در هر فصل است.


وی تاکید کرد: افراد برای بهره‌مندی از ۲۰ روز تردد رایگان در محدوده دوم( زوج و فرد سابق) در هر فصل حتماً باید در سایت تهران من ثبت نام کرده باشند و در غیر اینصورت تردد برای آنها رایگان نخواهد بود.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک یادآور شد: خودروهای پلاک غیر تهران نیز برای بهره‌مندی از این موضوع نیز باید حتماً در سایت تهران من ثبت نام کنند.

سعیدیانفر بیان داشت: خودروهایی که هم ساکن محدوده‌های ترافیکی باشند و هم معاینه فنی برتر داشته باشند، از هر دو ضریب تخفیف به‌طور توأمان بهره‌مند می‌شوند.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!