دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۳۵ | ۱۳۹۸/۰۲/۱۱
هیچ کمبودی در خصوص بنزین وجود ندارد
۱۵:۳۵ | ۱۳۹۸/۰۲/۱۱
اجاره خودرو

هیچ کمبودی در خصوص بنزین وجود ندارد

پرشین خودرو: مردم کوچکترین نگرانی بابت دسترسی به بنزین در هرساعت از شبانه‌روز نداشته باشند و کوچکترین نیازی به تجمع در جایگاه‌های عرضه بنزین برای سوخت‌گیری سریعتر وجود ندارد.

به گزارش پرشین خودرو، خردادماه سال 1394 بود که خبر آغاز تک‌نرخی شدن بنزین (حذف سهمیه 100، 400 و 700 تومانی و عرضه بنزین با نرخ ثابت 1000 تومان) موجب شد تا برخی از مردم (تعداد معدودی در نقاط مختلف کشور) اقدام به خرید بنزین مازاد نیاز خود و ذخیره‌سازی غیرایمن بنزین کنند.

مرور اخبار حوادث آن روزها حاکی از این بود که در تعدادی از شهرها و روستاهای کشور، انفجار و آتش‌سوزی ناشی از انبارکردن ناایمن بشکه‌ها و دبه‌های بنزین موجب بروز خسارات مالی و جانی شده بود.

 

بنزین

 

اکنون که در آستانه آغاز سهمیه بندی بنزین و افزایش نرخ آن در حالت فروش آزاد هستیم، این هشدار به افراد معدودی که ممکن است نسبت به ذخیره‌سازی بنزین اقدام کنند، داده می شود که به یاد حوادث سال 94 باشند و به‌هیچ وجه خود و خانواده خود را در معرض خطر آتش‌سوزی و یا انفجار ناشی از ذخیره‌سازی بنزین قرار ندهند.

پیگیری خبرنگار تسنیم از مجموعه وزارت نفت حاکی از این است که بعد از اتمام ایام نوروزی، ذخیره‌سازی مطلوبی در خصوص بنزین و گازوئیل صورت گرفته و مراجعه مردم به جایگاه‌های عرضه بنزین به هرمیزان، هیچ محدودیتی در عرضه بنزین کشور به‌وجود نمی‌آورد.

همچنین روزانه 105 تا 115 میلیون لیتر بنزین در کشور تولید می شود، ازاینرو، مردم کوچکترین نگرانی بابت دسترسی به بنزین در هرساعت از شبانه‌روز نداشته باشند و کوچکترین نیازی به تجمع در جایگاه‌های عرضه بنزین برای سوخت‌گیری سریعتر وجود ندارد.

منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
بنزین
نظر بینندگان
!
!
!