پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۰۷ | ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
هنر سوزن دوزی زنان سیستان در خودروهای ایران خودرو
۱۰:۰۷ | ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
اجاره خودرو
در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی صورت می گیرد:

هنر سوزن دوزی زنان سیستان در خودروهای ایران خودرو

پرشین خودرو: گروه صنعتی ایران خودرو به منظور حمایت از زنان سرپرست خانوار و كارآفرین استان سیستان و بلوچستان و همچنین حمایت از مشاغل خرد استان، محصولات تولیدی خود را به همراه قرآن با جلد سوزن دوزی زنان بلوچ تحویل مشتریان خواهد داد.

به گزارش پرشین خودرو، بنابر مذاكرات صورت گرفته میان مدیریت مسئولیت پذیری گروه صنعتی ایران خودرو و نمایندگان سازمان های مردم نهاد استان كه از سوی اداره كل میراث فرهنگی استان معرفی شده اند، مقرر شد زنان هنرمند سیستانی محصولات سوزن دوزی را برای استفاده در محصولات گروه صنعتی ایران خودرو عرضه كنند.

این اقدام در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی گروه صنعتی ایران خودرو و به منظور ایجاد رونق در تولید منطقه محروم سیستان و بلوچستان صورت گرفته است.

 

سوزن دوزی جلد قرآن خودرو


این محصول، پوشش سوزن دوزی شده برای قرآن است و قرار است در بازه زمانی مشخصی توسط زنان هنرمند سیستانی آماده شده و در اختیار ایران خودرو قرار گیرد.

استان سیستان و بلوچستان با 51 درصد جمعیت روستانشین ظرفیت های بسیار خوبی برای توسعه به ویژه كارآفرینی توسط بانوان توانمند دارد كه گروه صنعتی ایران خودرو با حمایت از بلوچی دوزی زنان، در مسیر كارآفرینی و توسعه اقتصادی استان گام برمی دارد.

یادآور می شود این طرح كه بودجه آن به دلیل تغییر رویكرد تبلیغات ایران خودرو، از محل تبلیغات تامین شده، در سال 97 با قراردادن قرآن با جلد سوزن دوزی در محصولات خانواده دنا آغاز شده و با توجه به موفق بودن آن، در سال جاری نیز با مذاكرات صورت گرفته برای تامین، در سایر محصولات نیز اجرا خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!