دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
انتشار چهاردهمین شماره نشریه ارتباط ایران زمین
۱۸:۱۰ | ۱۳۹۸/۰۲/۱۵
اجاره خودرو

انتشار چهاردهمین شماره نشریه ارتباط ایران زمین

پرشین خودرو: چهاردهمین شماره نشریه ارتباط ایران زمین با مدیرمسئولی هادی قدیمی و سردبیری سید محمد حسین استاد منتشر شد.

به گزارش پرشین خودرو، در این شماره از نشریه، پیام نوروزی مدیرعامل با عنوان اینکه سال 98 سالی مهم برای ما خواهد بود. بسیاری از اقداماتی را که در دو سال گذشته در راستای توسعه بانکداری دیجیتال انجام داده ایم، در این سال به ثمر خواهد نشست. در این مسیر مرکز نوآوری ایران زمین به عنوان نقطه عطفی در حمایت از کسب و کارهای نوین و استارتاپی در سال آینده عمل خواهد شد، منتشر شده است.
چرا ایرانی ها فعالیت بعد از تعطیلات نوروز را با اکراه آغاز می کنند، موضوع پرونده این شماره است.
در قسمت پنجره حضور مدیران ارشد بانک در مراسم رونمایی از تمبر و افتتاح مرکز ارتباط با مشتریان پرداخته شده و مطالبی از مدیر روابط عمومی و مدیران انفورماتیک در خصوص محصولات دیجیتالی بانک و عقد تفاهم نامه همکاری با پژو هشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی درج شده است.
اخبار استان ها، گردهمایی روسای شعب و مدیران استانی، مقاله همکار، مصاحبه و گفتگو، مطالب مناسبتی، ایران شناسی، فناوری، بانک های جهانی، دانستنی ها، فرآیند، سلامت، انتصاب، ایران زمین در رسانه ها و محیط زیست از دیگر گزارش های این شماره نشریه است.
نشریه ارتباط ایران زمین در راستای رسالت خود تلاش می کند، تا با پوشش کامل رویدادها و اخبار مهمترین خدمات بانک را برای کارکنان و علاقمندان معرفی کند.
لطفا جهت استفاده روی فایل پیوست کلیک کنید.

فایلهای پیوست

ertebat iranzamin14.pd

 

نظر بینندگان
!
!
!