پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۰۲ | ۱۳۹۸/۰۲/۱۶
40000 خودرو در ایران خودرو تولید شد
۰۹:۰۲ | ۱۳۹۸/۰۲/۱۶
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

40000 خودرو در ایران خودرو تولید شد

پرشین خودرو: گروه صنعتی ایران خودرو از 15 فرودین ماه تا نیمه اول اردیبهشت ماه سال جاری نزدیك به 40 هزار دستگاه خودرو سواری و وانت تولید كرده است و انتظار می رود روند تولید در روزهای آینده بهبود یابد.

به گزارش پرشین خودرو، شتاب متقاضیان برای خرید خودرو، فقط موجب افزایش كاذب بهای خودروها می شود كه این افزایش قیمت پس از فروكش كردن تقاضای كاذب بازار، افول خواهدكرد. افرادی كه در روزهای جاری از بازار خرید داشته اند، سودهای بادآورده را نصیب سوداگران بازار خودرو خواهند كرد .

بر مبنای این گزارش، گروه صنعتی ایران خودرو با هدف بهبود و تنظیم قیمت خودرو در بازار، روزانه نسبت به عرضه خودرو با قیمت تنظیم بازار اقدام می كند.

 

خط تولید سوزوکی


با توجه به اینكه در شرایط فروش فوری تنظیم بازار، با هركد ملی می توان فقط یك دستگاه خودرو ثبت نام كرد، بنابراین این شرایط برای بسیاری از متقاضیان فراهم است كه خودروی خود را با قیمت مناسب از این گروه صنعتی خریداری كنند.

همچنین قیمت های فعلی بازار كه توسط برخی از سودجویان بازار خودرو به صورت كاذب افزایش یافته است، منعكس كننده نیاز مصرف كنندگان واقعی خودرو نیست.

 

خط تولید 405


دراین گزارش آمده است ، گروه صنعتی ایران خودرو در راستای عمل به تعهدات معوق خود نیز برنامه ریزی میان مدتی دارد و در چند ماه آینده تمامی خودروهای ثبت نام شده با موعد 97 تحویل خواهد شد و در یك ماه گذشته نیز بیش از 31 هزار دعوتنامه برای تعهدات معوق صادر شده و خودروهای مشتریان در حال تحویل است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!