پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۷:۳۶ | ۱۳۹۸/۰۲/۱۶
توصیه مهم ایران خودرو به مشتریان
۱۷:۳۶ | ۱۳۹۸/۰۲/۱۶
اجاره خودرو
اطلاعات فروش محصولات ایران خودرو را از مراجع رسمی دریافت كنید؛

توصیه مهم ایران خودرو به مشتریان

پرشین خودرو: افزایش ناگهانی قیمت خودرو در روزهای گذشته و ایجاد روند نزولی با نظارت نهادهای مرتبط برعملكرد سایت‌های فروش اینترنتی، بازارسازی و قیمت گذاری توسط دلالان و سودجویان را به اثبات رساند.

به گزارش پرشین خودرو، نگرانی و سردرگمی مشتریان از قیمت های كاذب و غیرواقعی در بازار آزاد موجی از التهاب و نارضایتی را در جامعه ایجاد كرد و برهمین اساس با ورود نهادهای ناظر و شناسایی برخی اخلال گران، قیمت‌ها شیب نزولی یافت و درحال بازگشت با شرایط عادی است.

گروه صنعتی ایران خودرو نیز به عنوان مهم ترین تامین كننده نیاز بازار خودرو، در اطلاعیه ای تاكید كرده كه قیمت فروش كارخانه ای تغییری نداشته و شهروندان به قیمت های كاذب بازار را مبنای تصمیم گیری و خرید خود قرار ندهند.

در این اطلاعیه آمده است، در روزهای اخیر با افزایش تیراژ تولید ایران خودرو، حجم تحویل خودرو به مشتریان افزایش یافته و بازار به سمت تعادل در حال حركت است. با تامین قطعات، تعداد تولید تجاری ایران خودرو افزایش یافته و به همین میزان عرضه به بازار نیز درحال افزایش است، بنابراین متقاضیان و مشتریان محصولات ایران خودرو نگرانی از كمبود خودرو در بازار نداشته باشند.

 همچنین تداوم افزایش فروش فوری روزانه محصولات خودروسازان نیز در مسیر متعادل‌سازی بازار تاثیرگذار خواهد بود.

ایران خودرو از شهروندان خواسته تا اخبار و اطلاعات مربوط به تولید، فروش و تحویل محصولات ایران خودرو را از منابع و مراجع رسمی این شركت شامل سایت رسمی خبری، سایت فروش و نمایندگی های این خودروساز در سراسر كشور كسب كرده و به شایعات توجه نكنند.

بی تردید، همراهی مشتریان با تولیدكننده و عدم اعتماد آنان به بازار آزاد،‌ دست سودجویان را از بازار قطع خواهد كرد و قیمت خودرو به شرایط عادی و واقعی بازخواهد گشت.

نظر بینندگان
!
!
!