پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۳:۰۴ | ۱۳۹۸/۰۲/۱۷
روند نزولی قیمت خودرو در بازار آغاز شده است
۰۳:۰۴ | ۱۳۹۸/۰۲/۱۷
اجاره خودرو
معاون امور صنایع وزیر صنعت:

روند نزولی قیمت خودرو در بازار آغاز شده است

پرشین خودرو: معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: ظرف دو سه روز گذشته با اقداماتی که وزارت صنعت، معدن و تجارت با خودروسازان داشته است روند نزولی کاهش قیمت خودرو در بازار قابل رویت است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایرنا، فرشاد مقیمی پس از پایان جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور در محل وزارت کشور و در جمع خبرنگاران افزود: افزایش قیمت خودرو در بازارهای کشور از نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت اصلا قابل پذیرش نیست و رسمیت هم ندارد به دلیل این که ما در افزایش نرخ خودرو تغییری اتفاق نیفتاده است.

مقیمی اظهار داشت: خودروسازان کشور هیچ افزایش قیمتی نداشتند. قیمت ها، با قیمت های گذشته در حال واگذاری به مردم است ولی بازی گردانان هستند که از این تلاطم های که در بازار وجود دارد، تلاش می کنند مردم را تحریک کنند و در بازار بیشتر حضور داشته باشند و این حضور بیشتر نمایش عرضه کمتر از آن سمت باعث می شود که افزایش قیمت داشته باشیم.

 وی خاطرنشان کرد: به رغم قیمت هایی که در بازار و سایت های خبری اعلام شد در بازار هیچ خرید و فروشی هم اتفاق نیفتاده است. اگر هم بوده است به صورت محدود ظاهری و صوری بوده است تا این که نشان بدهند قیمت تا این سطح افزایش پیدا کرده است.

معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: ظرف دو سه روز گذشته اقداماتی که وزارت صنعت، معدن و تجارت با خودروسازان داشته است روند نزولی کاهش قیمت خودرو در بازار قابل رویت است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!