دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۵۹ | ۱۳۹۸/۰۲/۱۷
پیشرفت 58 درصدی پروژه بزرگراه شهید بروجردی
۱۳:۵۹ | ۱۳۹۸/۰۲/۱۷
اجاره خودرو

پیشرفت 58 درصدی پروژه بزرگراه شهید بروجردی

پرشی خودرو: مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از پیشرفت 58 درصدی عملیات اجرایی فاز نخست پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، احسان نوش آبادی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن اعلام خبر فوق افزود: عملیات احداث مسیر اصلی بزرگراه شهید بروجردی در بخش حدفاصل تقاطع بزرگراه آزادگان تا زیر گذر میدان جانبازان، در تمام مقاطعی که با املاک معارض مواجه نبوده است، ادامه دارد و در حال حاضر تلاش تیم اجرایی برای تکمیل شبکه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی بزرگراه متمرکز شده است.

 

بزرگراه

 

وی در تشریح روند پیشرفت تقاطع های غیرهمسطح مسیر، از رو به اتمام بودن عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید بروجردی با رودخانه کن خبر داد و گفت: احداث شیبراهه های پل تقاطع محور 45 متری کن از طریق اجرای عملیات خاکریزی ادامه دارد و زیرگذر تقاطع میدان جانبازان نیز در مرحله شمع زنی است.

بزرگراه شهید بروجردی، بزرگراهی در امتداد آزادراه تهران- ساوه و در بخش حدفاصل بزرگراه آزادگان تا بلوار 45 متری بهار است.

یکی از مهمترین نتایج بهره‌برداری از این بزرگراه، اتصال دسترسی بازار آهن به بزرگراه آزادگان و آزادراه تهران- ساوه و در نتیجه حذف تردد خودروهای سنگین از معابر حمل و نقلی منطقه 18 خواهد بود.

فاز نخست این پروژه که در اولویت اجرا قرار گرفته است، شامل یک مسیر 3700 متری در بخش حدفاصل تقاطع بزرگراه آزادگان تا زیر گذر میدان جانبازان است.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!