سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۳ | ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
عزل 3 مدیر بخش حمل و نقل هوایی به دستور وزیر
۱۲:۰۳ | ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
اجاره خودرو

عزل 3 مدیر بخش حمل و نقل هوایی به دستور وزیر

پرشین خودرو: وزیر راه و شهرسازی به دلیل رفتار غیرمسئولانه رئیس فرودگاه آبادان و روسای ایستگاه هواپیمایی آسمان و ایران ایر در این فرودگاه دستور عزل آنان را صادر کرد.

به گزارش پرشین خودرو، محمد اسلامی بلافاصله پس اطلاع از وقفه ایجاد شده در ارائه خدمات به مسافران پرواز شماره 860 شرکت آسمان در 16 اردیبهشت 98 (در فرودگاه آبادان) به سازمان هواپیمایی کشوری دستور داد به خاطر کوتاهی در خدمت‌رسانی و رعایت حقوق مسافران 3 مسئول خاطی عزل و با آنها برخورد شود و فعالیت شرکت هندلینگ فضا اندیشان اروند محدود و اخطار کتبی داده شود.

 

وزیر

 

همچنین با توجه به عدم همکاری ایستگاه آبادان شرکت هما در ارائه خدمات هندلینگ، از شرکت هواپیمایی هما خواسته شد تا به تمام ایستگاه های خود ابلاغ کند تا در هنگام نیاز و اعلام درخواست، با سایر شرکت‌های هندلینگ کننده در فرودگاه ها همکاری کنند تا خدمات رسانی به مسافران و پروازها بدون وقفه انجام شود. همچنین به شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ابلاغ شد تا نظارت دقیقی بر نحوه فعالیت و چگونگی ارائه سرویس هندلینگ در فرودگاه ها به عمل آورد.

پرواز شماره 860 مورخ 16 اردیبهشت 98 تهران- آبادان به علت عدم دریافت به موقع خدمات هندلینگ در فرودگاه آبادان با وقفه ایجاد شده موجب نارضایتی مسافران شده بود.

منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!