پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۱:۳۶ | ۱۳۹۸/۰۲/۲۰
عالی، رئیس سازمان گسترش شد
۱۱:۳۶ | ۱۳۹۸/۰۲/۲۰
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

عالی، رئیس سازمان گسترش شد

پرشین خودرو: با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت، محمد باقر عالی به عنوان معاون وزیر و رییس هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) منصوب شد.

به گزارش پرشین خودرو، در حکم رضا رحمانی خطاب به محمد باقر عالی آمده است:

«با عنایت به تعهد و شایستگی جنابعالی به سمت« معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران» منصوب می شوید تا در چارچوب مفاد اساسنامه و شرح وظایف مقرر و سیاست های دولت تدبیر و امید نسبت به ایجاد زمینه و حمایت جدی برای گسترش سهم بخش خصوصی در فعالیت های حوزه مسئولیت آن سازمان، برنامه ریزی جامع برای تامین منابع مالی و تکمیل طرح ها و پروژه های نیمه تمام، افزایش بهره وری منابع و بازده سرمایه گذای ها، تکمیل زنجیره تولید و افزایش فرصت های شغلی با بهره گیری از ظرفیت های موجود و بهره مندی از توان علمی متخصصان داخلی و فناوری های پیشرفته به منظور رونق تولید و توجه به مناطق کمتر برخوردار اقدام نمایید.»

یادآور می شود: عالی، در شرکت ها و هولدینگ های متعدد به عنوان مدیرعامل ، عضو هیات مدیره ، رییس هیات مدیره مشغول به فعالیت بوده که ازجمله می توان به شرکت ملی صنایع مس ایران ، شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین ، آتیه صبا ، سرمایه گذاری بهشهر ، سیمان صوفیان ، سیمان هرمزگان و ... اشاره کرد.

وی همچنین چند بار به عنوان مدیر نمونه ملی انتخاب شده است و تحصیلات خود را در حوزه مدیریت و اقتصاده انجام داده است.

عالی، پیش از تجربه صنعتی، سال ها به عنوان مدیرکل اقتصادی و برنامه ریزی استانداری و در بخش های مختلف وزارت کشور و وزارت بازرگانی در استانها فعالیت کرده است.

نظر بینندگان
!
!
!