جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۴۴ | ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
راه اندازی سرویس کارشناسی خودرو و استعلام قیمت خودرو
۱۲:۴۴ | ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
اجاره خودرو
با همکاری شیپور و همراه مکانیک انجام می شود:

راه اندازی سرویس کارشناسی خودرو و استعلام قیمت خودرو

پرشین خودرو: سرویس کارشناسی خودرو و استعلام قیمت خودرو با همکاری شیپور و همراه مکانیک راه اندازی و آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، رضا اربابیان مدیرعامل شیپور، در مراسم این همکاری مشترک گفت: در بهمن ماه سال گذشته همکاری ما با همراه مکانیک آغاز و کارشناسی خودرو نیز از امروز شروع شده است و قیمت خودروها هم به‌ زودی در سایت بالا خواهد آمد.

وی با بیان اینکه این همکاری به شفافیت قیمت در بازار کمک خواهد کرد و در هفته آتی رونمایی می‌شود، اظهار داشت: آگهی‌های خودرو در شیپور که توسط همراه مکانیک بررسی شده باشند، یک لوگو خواهند داشت و نسبت به سایر آگهی‌ها متمایز خواهند بود.

 

رضا اربابیاناربابیان اضافه کرد همراه مکانیک با دسترسی به قیمت بازار خودرو و شیپور با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی، می‌توانند قیمت واقعی را به نمایش بگذارند.

همچنین سجاد باقری مدیر عامل همراه مکانیک، در این مراسم گفت: از این به بعد شما می‌توانید خودروهای کارشناسی شده را از شیپور خریداری کنید. در بحث قیمت گذاری هم همراه مکانیک با کمک شیپور نظمی را در این فضا به‌وجود خواهد آورد که افراد آگهی‌ها را بر اساس قیمت‌های کارشناسی شده و به‌صورت روز درج خواهند کرد.

 

سجاد باقریبه گفته وی، افراد از دو چیز می‌توانند خیالشان راحت باشد، اول اینکه قیمت تا چه حد استاندارد است و سپس سلامت محصول نیز در چه شرایطی قرار گرفته است.

در ادامه، احمد کیهانی مدیر بخش خودرو شیپور بیان کرد: این همکاری در راستای استراتژی کلان شیپور برای افزایش «شفافیت» و «امنیت» است.

 

احمد کیهانیوی افزود: «می‌خواهیم بازار خودرو ایران را به یک بازار حرفه‌ای تبدیل کنیم. حالا خریدار یا فروشنده خودرو می‌توانند تقاضا بدهند تا کارشناسان رسمی ما، خودرو را کارشناسی کنند. پس از کارشناسی، جزییات در آگهی هم نشان داده خواهد شد.»

کیهانی متذکر شد: ما می‌خواهیم بازار خودروی کشور را حرفه‌ای‌تر کنیم و برای عموم سرویسی را طراحی کرده ایم که به بازار ارایه خواهیم کرد. ما بستری را فراهم کرده‌ایم تا کسانی‌که خودروی خودشان را برای فروش گذاشته و یا قصد خرید دارند، کارشناس فنی به آن‌ها مراجعه کرده و خودروی مد نظرشان را از لحاظ فنی و قیمت‌گذاری، بررسی کند؛ هر خودرو در بیش از 150 مورد کارشناسی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: مورد دیگری که ظرف چند روز آینده سرویسش را ارایه می‌دهیم بحث قیمت است که مدت‌هاست در جامعه چالش برانگیز شده است. قیمت خودروها را ما تگ گذاری کرده و بر اساس قیمت عالی، خوب، مناسب و… رتبه‌بندی می‌کنیم. به همین خاطر کاربر می‌تواند خودرویی را بر اساس قیمت ایده‌آل خودش پیدا کند. این امر سبب می‌شود تا بستر شیپور اجازه ندهد تا محلی برای هیجانات کاذب قیمتی شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!