چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۳۰ | ۱۳۹۱/۰۲/۲۵
اولویت صنعت خودروسازی کشور چیست؟
۱۲:۳۰ | ۱۳۹۱/۰۲/۲۵
اجاره خودرو

اولویت صنعت خودروسازی کشور چیست؟

پرشین خودرو: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط موجود باید قطعات وارداتی در داخل کشور داخلی سازی شوند که این موضوع از ضروری ترین نیازهای فعلی کشور در این حوزه محسوب می شود.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، شهباز حسن پور افزود: در شرایط موجود و در سالی که به نام حمایت از تولید ملی نامگذاری شده است نباید موضوعی تحت عنوان واردات مطرح شود بلکه باید تمام تلاش ها در جهت استفاده از توان داخلی و پرداختن به تولید داخل صورت گیرد.

وی ادامه داد: خوشبختانه در سالهای گذشته حمایت های خوبی از خودروسازان صورت گرفته و در این جهت خودورسازان نیز عملکرد خوبی را داشته اند.

حسن پور تصریح کرد:امیدواریم در این جهت خودروسازان بزرگ کشور به این مهم اهمیت و توجه بیشتری نموده تا به جای ایجاد بازار برای سایر کشورها، زمینه اشتغال و فعالیت جوانان متخصص و متعهد ایرانی را فراهم کنند.

وی در ادامه به حضور موثر قطعه سازان در بازارهای جهانی پرداخت و اظهار داشت: با توجه به توانمندی بالقوه ای که در این بخش وجود دارد رفع مسائل و مشکلات این بخش از صنعت باید در اولویت کار دستگاههای اجرایی و همچنین شرکتهای خودروسازی قرار گیرد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
مجلس
نظر بینندگان
!
!
!