دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
پرشین خودرو
تمهیدات ترافیکی ویژه‌ در محدوده میدان امام حسین
۱۰:۰۲ | ۱۳۹۸/۰۲/۲۶
اجاره خودرو

تمهیدات ترافیکی ویژه‌ در محدوده میدان امام حسین

پرشین خودرو: به دنبال برگزاری مراسم «خدیجه (س)، مادر امت» در تهران، از صبح امروز در محدوده میدان امام حسین (ع) ممنوعیت توقف وسایل نقلیه اعمال می شود.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ دوم محمد رازقی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت در تشریح این خبر اظهار کرد: با توجه به برگزاری مراسم مادر امت از ساعت ۱۰ الی ۱۲ در میدان امام حسین (ع) پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی ویژه‌ای را در محدوده مراسم در نظر گرفته است.

 

میدان امام حسین

 

وی افزود: بر اساس این تمهیدات در طول خیابان دماوند از تقاطع سبلان تا میدان امام حسین (ع) و در طول خیابان انقلاب از پل روشن‌دلان تا میدان امام حسین (ع) توقف کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۰۷:۰۰ صبح تا پایان یافتن مراسم ممنوع است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت خاطرنشان کرد: با توجه به مراجعه تعداد قابل توجهی اتوبوس پیش‌بینی افزایش حجم تردد در این محدوده را داریم؛ لذا به رانندگان محترم پایتخت توصیه می‌گردد برای برنامه‌ریزی سفرهای درون‌شهری و برون شهری خود و برای تردد در این مسیر از محورها و مسیرهای جایگزین استفاده نمایند و هم‌چنین در صورت ایجاد محدودیت‌های مقطعی که توسط همکاران ما در این محدوده اجرا می‌شود تقاضا می‌شود با پلیس همکاری لازم را داشته باشید.

منبع: مهر

نظر بینندگان
!
!
!