دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
پرشین خودرو
تولید کوییک افزایش می یابد
۱۰:۴۶ | ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
اجاره خودرو
معاون برنامه ریزی تولید سایپا:

تولید کوییک افزایش می یابد

پرشین خودرو: معاون برنامه‌ریزی جامع تولید سایپا گفت: با توجه‌ به استقبال مشتریان بازار از كوییك و كسب سه‌ ستاره كیفی در نخستین ارزیابی سال 98، سایپا تولید این خودرو را افزایش می‌دهد.

به گزارش پرشین خودرو، مسعود پروین، با اشاره به رویكرد مثبت بازار نسبت به خودرو كوییك افزود: این خودرو در حال حاضر به‌عنوان اقتصادی‌ترین خودرو سه‌ستاره كشور محسوب می‌شود كه توانسته در جمع رقیبان، سهم مناسبی را در بازار كسب كند.

وی بااشاره به برنامه گروه سایپا برای تولید محصولات جدیدتر، گفت: در سال جاری قصد داریم تولید كوییك را افزایش دهیم تا سهم بازار سایپا در رده قیمتی این خودرو افزایش یابد.

 

کوییک


پروین تأكید كرد: به‌موازات تولید محصولات پرتیراژ جهت پاسخ‌گویی به نیاز بازار و تنظیم قیمت‌ها، تولید كوییك افزایش خواهد یافت تا در برنامه رشد تولید 98، سهم و جایگاه بیشتری به این خودرو اختصاص یابد.

به‌ گفته معاون برنامه‌ریزی جامع تولید سایپا، این گروه راهبرد افزایش تولید و تنوع محصول را در سال جاری دنبال می‌كند كه تاكنون توانسته در زمینه رشد تولید، به اهداف مدنظر در برنامه سال 98 دست یابد.

پروین ادامه داد: برای موفقیت در اجرای برنامه تغییر استراتژی و تولید محصولات جدید، در سال جاری، به‌روزرسانی پلت‌فرم‌های كنونی و طراحی محصول بر روی پلت‌فرم‌های جدید را باكمك شركت‌های دانش‌بنیان ایرانی دنبال خواهیم كرد.

نظر بینندگان
!
!
!