سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۴۶ | ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
همکاری بخش خصوصی با ناوگان حمل و نقل جاده ای
۱۱:۴۶ | ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
اجاره خودرو

همکاری بخش خصوصی با ناوگان حمل و نقل جاده ای

پرشین خودرو: معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از جابه‌جایی کالاهای اساسی موجود در بندر امام خمینی(ره) با همکاری بخش خصوصی خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، عبدالهاشم حسن‌نیا، معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در جریان بازدید از بندر امام خمینی (ره) به منظور بررسی تسریع و تسهیل خروج کالاهای اساسی از این بندر اظهار کرد: این بازدید به منظور تصمیم گیری و ساماندهی بارهای ورودی طی چندماه گذشته به بندر امام خمینی(ره) صورت گرفت.

 

حمل و نقل


وی افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر شد از پتانسیل بخش خصوصی در کنار ناوگان حمل و نقل جاده ای و ریلی برای جابه‌جایی کالاهای اساسی وارد شده به بندر امام خمینی(ره) استفاده شود.


وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۵۰۰ تا ۱۷۰۰ دستگاه کامیون کار جابجایی کالا از بندر امام خمینی(ره) را انجام می‌دهند، بیان کرد: این تعداد باید به دو هزار دستگاه کامیون برسد.


حسن نیا تاکید کرد: باید مقصد کالاها به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام شود تا با استان ها هماهنگی های لازم صورت گیرد.


وی ادامه داد: امیدوار هستیم با همکاری ناوگان حمل و نقل، شرکت‌های خصوصی حمل بار، سازمان بنادر و دریانوردی کشور و وزارت جهاد کشاورزی، این کالاها به سایر نقاط کشور بارگیری شوند.


رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور تصریح کرد: در دو ماه گذشته حمل بار را بالغ بر ۱۲ درصد افزایش دادیم که امیدوار هستیم با توجه به شرایط موجود، این روند ادامه یابد.


گفتنی است در بازدید امروز از بندر امام خمینی(ره) عبدالهاشم حسن‌نیا، معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، محمد راستاد، معاون وزیر نیرو و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور، مهران قربانی معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور و مسئولان سازمان های مرتبط حضور داشتند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!