چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۴۸ | ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
ایستگاه راه‌‌آهن به ایستگاه مترو وصل می شود
۱۱:۴۸ | ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
گرندکس

ایستگاه راه‌‌آهن به ایستگاه مترو وصل می شود

پرشین خودرو: مدیرعامل راه‌آهن گفت: برای تسهیل تردد مسافران از ایستگاه راه‌آهن تهران به مناطق مختلف پایتخت، تونلی زیرزمینی در دست ساخت است، تا با اتصال آن به ایستگاه مترو میدان راه‌آهن؛ مسافران بتوانند به سهولت با مترو، سفرهای درون شهری خود را انجام دهند.

به گزارش پرشین خودرو، سعید رسولی در بازدید از عملیات بازسازی ساختمان شهید کلانتری راه‌آهن و گفت‌و‌گو با مسافران در ایستگاه راه‌ آهن تهران، مسایل و مشکلات مسافران را بررسی کرد.

وی و هیأت همراه شامل قائم مقام مدیرعامل راه‌‌آهن، معاونان و مدیران کل راه‌آهن‌ در این بازدید در جریان روند عملیات بازسازی ساختمان شهید کلانتری در میدان راه‌آهن قرار گرفتند که در حال حاضر روند بازسازی این ساختمان در ۱۸ هزار مترمربع در دست اقدام است.

 

راه آهن

 

‌مدیرعامل راه‌آهن در این بازدید اظهار داشت: ‌برای تسهیل تردد مسافران از ایستگاه تهران به مناطق مختلف پایتخت، تونلی زیرزمینی در دست آماده‌سازی است تا با اتصال آن به ایستگاه مترو میدان راه‌آهن مسافران بتوانند به سهولت با مترو سفرهای درون شهری خود را انجام دهند.

بنابراین گزارش در بازدید مذکور، مسافران، کارکنان ایستگاه تهران و برخی از رانندگان شاغل در مجموعه راه‌آهن مسائل و مشکلات خود را به طور مستقیم با مدیرعامل راه‌‌آهن مطرح کردند که دستورات لازم برای پیگیری های بیشتر و رفع مشکلات مطرح شده، توسط وی صادر شد. 

در این بازدید که علاوه بر ساختمان شهید کلانتری و ایستگاه مسافری تهران، سکوهای حمل بار و مسافر نیز مورد ارزیابی قرار گرفت‌.

بنابراین گزارش ساختمان شهید کلانتری راه آهن در سال ۱۳۱۸ ساخته شده و پس از ۷۰ سال بازسازی این ساختمان در دست اقدام قرار گرفته تا پس از اتمام عملیات بازسازی آن، بخشی از ستاد مرکزی راه آهن در این ساختمان مستقر شود.

طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، مقرر است عملیات بازسازی این ساختمان در ضلع شمال غرب میدان راه‌آهن تهران، در ۸ ماه به پایان برسد و در راستای انجام ماموریت‌های شرکت راه‌آهن از جمله تشکیل شرکت قطار حومه‌ای و سایر واحدهای دیگر مورد استفاده و بهره‌برداری قرار گیرد.

پیش‌ از این مدیرعامل راه‌‌آهن در نامه‌ای از قائم مقام راه‌آهن خواسته بود قرارداد اجاره ساختمان‌های استیجاری لغو و از اماکن ملکی راه‌آهن استفاده به عمل آید.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!