جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۵۱ | ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
تحویل خودروهای معوق مشتریان سایپا به‌ صورت روزانه ادامه دارد
۱۳:۵۱ | ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
اجاره خودرو
رئیس هیأت‌مدیره گروه سایپا:

تحویل خودروهای معوق مشتریان سایپا به‌ صورت روزانه ادامه دارد

پرشین خودرو: رئیس هیأت‌مدیره گروه خودروسازی سایپا گفت: تحویل خودروهای معوق مشتریان سایپابه‌ صورت روزانه و مستمر در جریان است و در كنار دستیابی به موفقیت در برنامه افزایش تولید، به‌دنبال پاسخ‌گویی به نیازهای موجود در بازار هستیم.

به گزارش پرشین خودرو، معصوم نجفیان گفت: كسری چند قطعه دارای فناوری پیشرفته یا های‌تك كه فناوری آن در اختیار یك منبع خارجی است، موجب ناقص ماندن تعدادی از محصولات گروه سایپا شده كه با برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته، در حال تأمین قطعات مذكور هستیم و این خودروها به‌محض رفع كسری، تحویل مشتریان خواهند شد.

به گفته وی باتوجه به شعار امسال یعنی رونق تولید، گروه سایپا باهدف حفظ جریان تولید، جلوگیری از توقف خطوط و فعالیت زنجیره تأمین، مأموریت تولیدی خود را به‌اجرا درآورده و از ابتدای سال تاكنون به‌دلیل دستیابی به بالاترین تیراژ تولید، توانسته جایگاه خودروساز برتر كشور را از آن خود كند.

رئیس هیأت‌مدیره گروه خودروسازی سایپا بابیان این‌كه كمبود چند قطعه برخوردار از فناوری پیشرفته، به‌دلیل تحریم‌ها و محدودیت‌های رخ داده، افزود: باتوجه به جلسات مستمر مدیریت ارشد گروه سایپا و سازندگان فعال در زنجیره تأمین، این مشكل تحت پایش و كنترل قرار دارد و تلاش ما این است كه بتوانیم در كمترین زمان ممكن، خودروهای موجود در پاركینگ‌ها را به سطح تجاری برسانیم.

 نجفیان گفت: اقدام سایپا در تولید بدون وقفه محصولات، موجب استفاده كامل از زمان و بهره‌وری ناشی از تولید شده و از توقف فعالیت زنجیره تأمین نیز جلوگیری كرده است.

گفتنی است سایپا تحویل خودروهای معوق مشتریان خود را به‌صورت روزانه و مستمر به اجرا درآورده و در كنار دستیابی به موفقیت در برنامه افزایش تولید، به‌دنبال پاسخ‌گویی به نیازهای موجود در بازار است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!