پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۲۲:۳۶ | ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
شهردار مشهد، یک جوان متخصص را برای نمایشگاه های مشهد منصوب کرد
۲۲:۳۶ | ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
اجاره خودرو
مشهدی ها پیشگام در جوانگرایی و تخصص گرایی؛

شهردار مشهد، یک جوان متخصص را برای نمایشگاه های مشهد منصوب کرد

پرشین خودرو: شهردار مشهد در حکمی «سعید صیفی» یک جوان متخصص عرصه نمایشگاهی کشور را به عنوان مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد منصوب کرد.

به گزارش پرشین خودرو، با روی کار آمدن شورای شهری از دل تدبیر و امید برای شهر مشهد شاهد حضور و بروز معنادار جوانان در راس امور شهری این کلان شهر مقدس کشور هستیم.

 

سعید سیفی

در ابتدا انتخاب فردی متخصص از بدنه مدیریت شهری مشهد در راس شهرداری این شهر نوید بخش روزهای خوب جوانگرایی و متخصص گرایی شد تا جائیکه امروز محمدرضا کلایی شهردار جوان مشهد با ادامه رویکرد اعضای شورای شهر، سعید صیفی که از جوانان و متخصصان حوزه نمایشگاهی کشور است را به عنوان مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد انتخاب کرد.

براساس این گزارش، "صیفی" یكی از جوانترین مدیران صنعت نمایشگاهی كشور شناخته می شود و پیش از این بعنوان مدیر نمایشگاهی و مشاور سرمایه گذاری شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد فعالیت داشته است.

وی در سال 1386 وارد شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد شده است و پس از پشت سر گذاشتن تمامی مراحل کارشناسی و مدیریتی اكنون در سال 98 به عنوان یكی از جوانترین و متخصص ترین مدیران این صنعت در كشور شناخته می شود.

با انتصاب صیفی در راس شرکت نمایشگاه مشهد، حالا شهر مشهد پیشگام در انتصاب جوانان شایسته در كشور شده است و پر بیراه نیست بگوییم که در شرایط اقتصادی فعلی، این مدیران جوان و متخصص هستند که توان رویارویی با مشکلات پیش رو را خواهند داشت.

در پایان با آرزوی موفقیت برای مدیران جوان مدیریت شهری شهر مشهد، امیدواریم که جوانگرایی همراه با تخصص گرایی در دیگر شهرهای کشور به رکن اول انتصابات مدیریتی تبدیل شود تا بیش از پیش شاهد توسعه روز افزون اجتماعی و اقتصادی کشور باشیم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!