جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۲۵ | ۱۳۹۸/۰۲/۳۰
وزیر صمت نماینده برای رفع مشکلات قطعه سازان معرفی کند
۱۴:۲۵ | ۱۳۹۸/۰۲/۳۰
اجاره خودرو
نایب رئیس انجمن قطعه سازان همگن تهران:

وزیر صمت نماینده برای رفع مشکلات قطعه سازان معرفی کند

پرشین خودرو: نایب رئیس انجمن قطعه سازان همگن تهران گفت: با وجود مشکلاتی که گریبانگیر قطعه سازان شده است، از وزیر صنعت می خواهیم تا با معرفی یک نماینده ویژه، کانال ارتباط مستقیمی بین قطعه سازان و مجموعه وزارت صمت به منظور رفع مشکلات فعالان این صنعت ایجاد شود.

به گزارش پرشین خودرو، امیر حسین جلالی با بیان این مطلب، گفت: در حال حاضر قطعه سازان توانمندی در کشور وجود دارد که واحد های طراحی پیشرفته ای راه اندازی کرده اند و توان ارائه قطعات مطابق با استاندارد های بین الملی و پیشرفته جهانی را دارند. قطعه سازی کشور با حمایت دولت توان تامین نیاز داخل را دارد.

نایب رییس انجمن قطعه سازان همگن استان تهران در ادامه افزود: اگر چه تحریم های بین المللی موجب مشکلات عدیده ای در تامین مواد اولیه قطعه سازان داخلی شده است، ولی تحریم های داخلی و قوانین دست پاگیر باعث سخت تر شدن فضای کسب و کار برای قطعه سازان گشته که باید در این زمینه وزارت صنعت و معدن و تجارت به کمک قطعه سازان بیاید تا از این اشتغال مولد و صنعتی که پس از سال ها به توان مناسبی رسیده است پاسداری کند و نباید به قطعه سازان که هم اکنون ضامن اشتغال در بخش مهمی از اقتصاد کشور هستند، بی توجهی کرد.

 جلالی صنعت قطعه سازی راصنعتی مولد در میان صنایع توصیف کرد و گفت: در حال حاضر هر کجا نیاز به ساخت داخل دستگاهها و قطعات در کشور باشد صنعت قطعه سازی کشور راهگشا است و نمونه آن فعالیت قطعه سازان در زمینه های دیگر صنایع از جمله نساجی، پتروشیمی، قطعات صنعتی سر چاهی نفت و گاز و حتی بخش های الکترونیک پیشرفته در بردهای الکترونیکی صنعتی است.

وی در آخر با اشاره به لزوم هماهنگ شدن قطعه سازان در اعلام نیاز ها و معرفی موانع تولید گفت: جای آن دارد که وزیر محترم صنعت معدن و تجارت همانگونه که توجه ویژه ای به تولید خودرو و پاسخ نیاز های بازار و هموطنان گرامی دارند در موضوع مشکلات قطعه سازان نیز مسئول مستقیمی را معرفی کند تا کانال ارتباطی مستقیمی برای رفع موانع تولید در سال رونق اقتصادی ایجاد شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!